DOLAR 7,5575
EURO 8,9826
ALTIN 474,05
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Rüzgarlı
İstanbul
23°C
Rüzgarlı
Pts 25°C
Sal 27°C
Çar 27°C
Per 27°C

Klasman için teklif edilen Hakemler belli oldu

Klasman için teklif edilen Hakemler belli oldu
04.08.2020
A+
A-

İstanbul İl Hakem Kurulu, Bölgesel Hakem, Bölgesel Yardımcı Hakem, Kadın Klasman Hakem ve Yardımcı Hakem ile ve Bölgesel Gözlemci için teklif edilen isimleri belirledi.

5-6 Ağustos 2020 tarihlerinde, TFFHGD İstanbul Şubesi Oğuz Uğurlu Konferans Salonundan saat 9’da yapılacak ve adayların sınav boyunca maske ile coronavirüse karşı tedbirli olacağı sınava katılacak Hakem ve Gözlemci adayları şu isimlerden oluşuyor:

Bölgesel Gözlemci Adayları
Adem Demir
Bilal Yer
Erkan Yurtsever
Mehmet Pakyardım
Mesut Yüksel
Nilhan Nizam
Oktay Biçer
Sertaç Şaroğlu
Şenel İlter
Ufuk Altunbaş
Yavuz Yurt


Bölgesel Hakem Adayları
Ahmet Can Boşat
Berkay Urlu
Cem Boratay Ala
Denizhan Aydın
Enes Ömer Beşirlioğlu
Göksel Göktürk
İsmail Barkın Özsavlu
İsmail Mece
Kaan Aksoy
Kadir Akpınar
Kıvanç Ayyıldız
Mahmut Hasan Küçük
Mehmet Ali Aydemir
Mehmet Alperen Güçyetmez
Oğuzcan Duran
Oğuzhan Demir
Oğuzhan Gökçen
Onur Can Dolğun
Saruhan Karpuz
Semih Gökmen
Sercan İçöz
Serkan Hanoğlu
Şakir Kepekçi
Yakup Emir




Bölgesel Yardımcı Hakem Adayları
Abdurrahman Kocatürk
Adem Türkmen
Anıl Cem Çil
Bekir Çalışkan
Berkay Aslan
Burak Necip Başar
Burak Tekcan
Çağdaş Demir
Deniz Alav
Doğuş Aydın
Efekan May
Emirhan Gürlevük
Emre Kaya
Emrullah Turan
Enis Kara
Erdem Birşey
Erhan Yıldız
Eshan Kartal
Fatih Bulut
Fatih Etirli
Fatih Koçaş
Ferit Özdemir
Gökhan Balkış
Hacı Ali Akbulut
Hakan Kaya
Hasan Erdoğan
Hüseyin Can
Mehmet Batuhan Ağır
Mehmet Burak Arıcan
Mert Öztürk
Mesut Çerko
Mesut Kırbaş
Muhammet Metin Taş
Mustafa Zengin
Mücahit Yıldırım
Oğuzhan Kadir Yavuz
Onur Yeke
Onur Yıldız
Ömer Faruk Özkan
Özgür Öztürk
Samet Karakaya
Serkan Aydın
Sezer Kaplan
Tolgahan Küçük
Tugay Can Tekşen
Umut Dolaş
Umut Gökalp
Yunus Öncebe
Yusuf Taşçı


Kadın Klasman Hakem Adayı
Ruken Dağ

Kadın Klasman Yardımcı Hakem Adayları
Ebru Çelik
Melike Dörttaş
Mesude Kip

Yapılacak olan yazılı sınavlarda başarılı olan Hakem ve Gözlemcilerden hangilerinin terfi edeceği 17 Ağustos 2020 günü Merkez Hakem Kurulu tarafından  açıklanacak.

Ali Kemal Demir


ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!