DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Rüzgarlı
İstanbul
15°C
Rüzgarlı
Paz 13°C
Pts 15°C
Sal 16°C
Çar 13°C

Nijeryalı Sylvester Ohakwe SAL maçında

Nijeryalı Sylvester Ohakwe SAL maçında
22.11.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde, 2018-2019 futbol sezonunda 24 Kasım Cumartesi ve 25 Kasım 2018 Pazar maçları ile Salı gününe ertelenen bir maçın Hakem ve Yardımcı Hakemleri, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

İstanbul İl Hakem Kurulu, ülkesi Nijerya’da FİFA Hakemi olarak görev yaparken ülkemize gelen Sylvester Ohakwe’yi de BAL Yardımcı Hakemi unvanı ile Süper Amatör Ligde görevlendirdi. Ohakwe, 2. Gruptaki bir maçta Yardımcı Hakemlik yapacak.

Cumartesi ve Pazar günü oynanacak haftanın maçlarını yönetecek Hakemler şu isimlerden oluştu:


1.Grup
Çakmak – Beylikdüzü: Oğuzhan Demir
Çekmeköy Belediye Alemdağ – Ataşehir Çamoluk: Seyfettin Alper Yılmaz
Çeliktepe – Ayazağa: İlker Yasin Avcı
Maltepe Yıldız – Büyükçekmece Belediyespor: Sinan Karakaş
Ortaköy – Bulvar: Tolga Akbaba
Tuna – Paşabahçe: Sercan Yalçın

2.Grup
Batı Trakya – Yahya Kemal: Batuhan Kapancı
Bayrampaşa Altıntepsi – Dikilitaş: Emre Yüksel
Beyoğlu Yeniçarşı – Yenibosna: Umutcan Bayram
İstanbul Siirtspor – Kestanelik: Kemal Doğan
Muratbey – Gümüşsuyu: Gökçen Seven


3.Grup
Gazi Mahallesi – Sütlüce: Serhat Tan
Kağıthane – Pazariçi Köprülü: Fikret Hakan Abay
Kuştepe – İstanbul Güngören: Murat Yaroğlu
Mahmutbey – Yeniköy: Abdurrahim Gargi
Rami – İstanbul Sahil: Berkay Erdemir
Üsküdar Anadolu – İstanbul Siirtgücü: Oğuzhan Gökçen

4.Grup
Beykoz 1908 – Atlas: Sercan Yılmaz
Cevizli Anadolu – Sultanbeyli: İdriscan Ocakdan
Feriköy – Bağlarbaşı: Recep Buğra Çetin
İstanbul Bafra – İstanbul Bulancak: Mehmet Tolga Tarık
Kaynarca – Irmakspor: Uğur Kam
Küçükçekmece İY – Hasköy: Oğuzhan Talha Karakuş

5.Grup
Albayrak – Levent: Serdar Akkoçoğlu
Avcılar Belediyespor – İFA: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Başakşehir – Soğuksu: Muhammet Dursun
Karabekir – Arnavutköy Belediyespor: Serkan Hanoğlu
Merkezefendi – Dolayoba: Miraç Burak Özdöl
Reşitpaşa – Davutpaşa: Burak Kaplan

6.Grup
Çantaköy – İstanbul Sinop: Abdülkadir Düzgün (Salı günü)
Denizköşkler – Küçükköy: Cihan Ataş
İstanbul Kayaşehir – Mecidiyeköy: Fikret Hakan Abay
Kartalgücü – İstanbul Mesudiye: Muhammed Mete Dirice
Kulaksız Ok – Yıldırım Bosna: Abdülkadir Düzgün

7.Grup
Bakırköy – Kartaltepe: Ozan Ergün
Dudullu – Piyalepaşa: Can Cengiz
Fatih Gençlik – Şafak: Muhammed Oğulcan Malkoç
Hamidiye – Kurtköy: Berkay Urlu

8.Grup
Çamlıca – Osmaniye İstiklal: Selamet Yılmaz
Kadırga – Kocasinan: Berkay Hayır
Kanarya – İstanbul Ağrı:  Taner Çakır
Tuzla Şifa – Çıksalın: Kıvanç Ayyıldız
Yıldıztabya – İstinye: Ahmet Can

AmatorLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!