DOLAR 7,4642
EURO 9,0240
ALTIN 438,14
BIST 1.524
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 2°C
Yoğun Kar Yağışlı
İstanbul
2°C
Yoğun Kar Yağışlı
Pts 2°C
Sal 3°C
Çar 3°C
Per 7°C

SAL 1. Hafta Hakemleri açıklandı

SAL 1. Hafta Hakemleri açıklandı
06.09.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde, 2018-2019 futbol sezonunda 1. hafta maçlarını yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Haftanın maçlarını yönetecek Hakemler şu isimlerden oluştu:

1.Grup
Çakmakspor – Ataşehir Çamolukspor:  Selamet Yılmaz
ÇB Alemdağspor – Ayazağaspor: Gökhan Dereli
Çeliktepespor – Bulvarspor: Fatih Okhan
Maltepe Yıldız – Beylikdüzüspor: Metin Kankaş
Ortaköyspor – Paşabahçe: Bedirhan Yiğitbaş
Tunaspor – Büyükçekmece Belediyespor: Buğra Taşkınsoy


2.Grup
Altıntepsi – Nişantaşıspor: Sezer Polat
Araphan – Gümüşsuyu: Miraç Burak Özdöl
Batı Trakya – Yenibosna: Cihan Ataş
Beyoğlu Yeniçarşı – Kestanelik: Ahmet Can
Muratbey – Yahya Kemal: Kadir Akpınar
Siirt İstanbul Yavuz Selim – Dikilitaş: Berkay Erdemir


3.Grup
Gazi Mahallesispor – İstanbul Siirtgücü: Kutluhan Taşçı
Kağıthanespor – İstanbul Sahilspor: Recep Buğra Çetin
Kuştepe – Pazariçi Köprülü: Umutcan Bayram
Mahmutbeyspor – Sütlücespor: Samet Tükenmez
Ramispor – Yeniköyspor: Erdoğan Özkaya
Üsküdar Anadolu – İstanbul Güngörenspor: Enes Akmeşe


4.Grup
Beykozspor 1908 – Hasköy: Onur Özütoptak
Cevizli Anadoluspor – İstanbul Bulancakspor: Ali Koç
Feriköy – Sultanbeyli: Buğra Taşkınsoy
İstanbul Bafra – Atlasspor: İlkay Seçik
Kaynarcaspor – Bağlarbaşı: Aytaç Geçgel
Küçükçekmece İY – Irmakspor: Oğuzhan Talha Karakuş

5.Grup
Albayrak- Soğuksuspor: Abdurrahim Gargi
Avcılar Belediyespor – Leventspor: Emre Malok
Başakşehirspor – Arnavutköy Belediyespor: Gökmen Dağ
Karabekirspor – Davutpaşa: Sercan Yılmaz
Merkezefendi – İFA: Fikret Hakan Abay
Reşitpaşa – Dolayoba:  Volkan Gündoğdu

6.Grup
Okspor – Mecidiyeköyspor: Serhat Tan
Kartalgücüspor – Barbarosspor: Mirsat Sancaktar
Şirintepespor – Yıldırımbosna: Tolga Akbaba
İstanbul Kayaşehirspor – Küçükköyspor: Ozan Bileyci
Denizköşkler – İstanbul Sinopspor: Abdülkadir Düzgün
Çantaköy – İstanbul Mesudiyespor: Özer Bektaş


7.Grup
1453 Fatih Gençlik – Kurtköyspor: Muhammed Oğulcan Malkoç
Bakırköyspor – Piyalepaşa: Ozan Bileyci
Dudulluspor – Şafakspor: Sercan İçöz
Kavacıkspor – İstanbul Türk Telekomspor: Hamit Gökay Oktav
Silivri Alibeyspor – Kartaltepespor: Furkan Çelik


8.Grup
Çamlıca – Çıksalın: Erdem Bayık
Kanaryaspor – Osmaniye İstiklal: Taner Çakır
Sekbanlar – İstanbul Ağrıspor: Barış Esa
Tuzla Şifaspor – İstinye: Çağrı Kaya
Yıldıztabya – Kocasinanspor: Oktay Koçak

 

Not: Hakemlerin açıklandığında haberde takımlar her hafta alfabetik sıraya göze dizilecektir.

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!