Dolar 32,1994
Euro 34,9720
Altın 2.506,71
BİST 10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 23°C
Cts 23°C

SAL 10. Hafta Hakemleri belli oldu

A+
A-
02.11.2018

İstanbul Süper Amatör Ligde, 2018-2019 futbol sezonunda 10. hafta maçlarını yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Hakemler şu isimlerden oluştu:

1.Grup
Büyükçekmece Belediyespor  Beylikdüzüspor: Cihan Ataş
Çakmakspor – Bulvarspor: Seyfettin Alper Yılmaz
Çekmeköy Belediye Alemdaspor – Ortaköyspor: Serhad Ürkmez
Maltepe Yıldızspor – Ayazağaspor: Muhammed Lütfü Çini
Paşabahçespor – Çeliktepespor: Serkan Hanoğlu
Tunaspor – Ataşehir Çamolukspor: Arda Merdin


2.Grup
Araphanspor – Yenibosnaspor: İsmail Çetin
Batı Trakyaspor – Dikilitaşspor: Barış Esa
Beyoğlu Yeniçarşıspor – Altıntepsispor: Gökhan Davul
Gümüşsuyuspor – Yahya Kemalspor: Göksel Göktürk
Muratbeyspor – Kestanelikspor: Muhammed Oğulcan Malkoç
Nişantaşıspor – İstanbul Siirtspor: Sezer Polat

3.Grup
Gazi Mahallesispor – Pazariçi Köprülüspor: Mehmet Tolga Tarık
Kuştepespor-Ramispor: Atakan Kozik
Mahmutbeyspor – İstanbul Güngörenspor: Bekir Özcan
Sütlücespor – İstanbul Siirtgücüspor: Furkan Çelik
Üsküdar Anadolu – İstanbul Sahilspor: Muhammet Mete Dirice
Yeniköyspor – Kağıthanespor: Kutluhan Taşçı


4.Grup
Atlasspor – Cevizli Anadoluspor: Can Cengiz
Beykoz 1908 – Bağlarbaşıspor: Aykut Sergin
Feriköyspor – İstanbul Bafraspor: Özer Bektaş
Hasköyspor – Irmakspor:  Serhat Tan
Kaynarcaspor – İstanbul Bulancakspor: Kıvanç Ayyıldız
Küçükçekmece İY – Sultanbeylispor: Batuhan Kapancı

5.Grup
Arnavutköy Belediyespor – Albayrakspor: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Avcılar Belediyespor – Başakşehirspor: İlkay Selçik
Davutpaşaspor – Dolayobaspor: Hakan Deniz
Karabekirspor – İFA: Muhammet Metin Kankaş
Merkezefendispor – Soğuksuspor: İlker Kara
Reşitpaşaspor – Leventspor: Taner Çakır


6.Grup
İstanbul Kayaşehirspor – Çantaköyspor: Berkay Urlu
İstanbul Mesudiyespor – Denizköşklerspor: Sercan İçöz
Kartalgücü – Mecidiyeköyspor: Çağrı Kaya
Okspor – İstanbul Sinopspor: Ahmet Tunç Şen
Şirintepespor – Küçükköyspor: Ozan Ergün

7.Grup
Bakırköyspor – Kurtköyspor: Hakan Tezcan
Dudulluspor – Hamidiyespor: Mehmet Ali Aydemir
Kavacıkspor – Piyalepaşaspor: Emrah Asil Büyükyıldırım
İstanbul Türk Telekomspor – Kartaltepespor: Sinan Ertingü


8.Grup
Çamlıcaspor – Kocasinanspor: Onur Çakır
İstanbul Ağrıspor – Osmaniye İstiklalspor: Oğuzhan Gökçen
Kanaryaspor – İstinyespor: Tolga Akbaba
Sekbanlarspor – Çıksalınspor: Abdülkadir Düzgün
Tuzla Şifaspor – Kadırgaspor: İdriscan Ocakdan

07 Kasım 2018 Çarşamba
Osmaniye İstiklal-Çıksalın: Tolga Akbaba

AmatorLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!