DOLAR 12,4808
EURO 14,0694
ALTIN 719,56
BIST 1.776
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 14°C
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 16°C

SAL 12 Eylül Cumartesi canlı sonuçları

12.09.2015
A+
A-

Süper Amatör Lig’de 2. Hafta karşılaşmaları bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 2, 4, 6 ve 8. gruplardaki takımların maçları ile başlayacak olan 2. hafta canlı sonuçları haberin devamındadır.

Güncel sonuçları görüntülemek için sayfayı yenilemeyi unutmayınız.

12 Eylül 2015 Cumartesi programı

2. Grup 
15.00 Altınova 1-5 Ortaçeşme
16.00 Şile Yıldız – Nişantaşı 22.dakikada 1-1’ken şiddetli yağış sebebiyle tatil edildi
17.00 İstanbul Kastamonu 3-1 Esenler
17.00 Çayırbaşı 0-0 Çeliktepe
17.00 Öz Trabzonlular 3-1 Bakırköy
2.Grup

4. Grup

17.00 Gürpınar 1-3 Irmakspor
17.00 İstanbul Sinop 0-2 Alibeyköyspor A.Ş
17.00 İstanbulspor Kulübü 3-0 Albayrak
17.00 İstanbul Bayburt 2-4 Osmaniye İstiklal
17.00 Kavacık 2-0 Poligon Fethiye
17.00 Kartal Belediyespor 2-1 Beyoğlu Yeniçarşı
4.Grup

 

 

 

6. Grup

15.00 İstanbul Gümüşhane 1-4 Beykoz 1908 A.Ş.
17.00 Kocasinan 3-0 Kaynarca
17.00 Kocamustafapaşa 2-1 Şafak 76
17.00 Selimiye 3-2 Çıksalın
17.00 Modafen 1-0 Şafakspor
17.00 Küçükköy – Batı Trakya (Ertelendi)
6.Grup

 

 

8. Grup 

17.00 Beylikdüzü 1-1 Yeniköy
17.00 Yeşilköy 5-0 Topkapı
17.00 Selvispor 0-1 Ömerli Köyü
17.00 Zara Ekinli 3-0 Feriköy
17.00 Kağıthane 0-0 Yenibosna
17.00 İzzettin 1-1 Galata
8.Grup

 

 

 

13 Eylül 2015 Pazar maç programı

1. Grup
15.00 Güngören 0-1 Erokspor (Bakırköy Bld.1 Nolu)
17.00 Ortaköy 4-1 Pazariçi Köprülü (Çilekli)
17.00 Çubuklu 1-2 Çeliktepe Ümit (Paşabahçe)
17.00 Merkezefendi 3-2 Sultanbeyli (Merkezefendi)
17.00 Dolayobaspor 1-1 Davutpaşaspor (Dolayoba)
00.00 Sarıyer Yenimahalle 0-3 Ramispor (Hükmen)
sal1

 

 

 

3. Grup

17.00 Yücespor 1-0 Nurtepe (Bakırköy Bld.1 Nolu)
17.00 Vardar 1-0 Kurtköy (Namık Sevik)
17.00 Altıntepsi Makel 0-3 Ataşehir Çamoluk (Bayrampaşa Bld.)
17.00 Öz Alibeyköy 1-5 Yeşilova Esnaf (Alibeyköy)
17.00 Bağlarbaşı 4-1 Ayazağa (Yenisahra)
17.00 Bağcılar 1-0 Esenyurt İncirtepe (Firuzköy)
sal3

 

 

 

5. Grup 

15.00 Soğuksuspor 1-0 Kadırga (Paşabahçe)
17.00 Silivri Alibey 1-3 Avcılar Belediyespor (Silivri)
17.00 Bahçelievler Gümüşhane 1-0 Hasköy (Kocasinan)
17.00 Damlaspor 1-2 Yeşilpınar (ZB Hasan Doğan)
17.00 Kuştepe 2-1 Pendikgücü (Nurtepe)
17.00 Karabekirspor 1-0 Gülsuyu (Çakmak)
sal5

 

 

 

7. Grup 

15.00 Günyamaç 0-0 Selimpaşa (Seyrantepe) (Dk.27’de Selimpaşasporlu yöneticinin rahatsızlanması nedeniyle iptal edildi.
17.00 Mecidiyeköy 0-0 Alibeyköy Parseller (Seyrantepe) Bir önceki Günyamaç – Selimpaşa maçından dolayı tehir edildi)
17.00 Okspor 3-1 Esentepe Adıyaman (Beyoğlu)
17.00 Kartal Bulvar 4-1 İstinye (Bulvar)
17.00 Dudullu 1-2 Çekmeköy (Dudullu)
17.00 Kestanelik 1-0 Zeytinburnu (İzzettin)
sal7

 

 

 

 

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!