DOLAR 7,8904
EURO 9,3537
ALTIN 465,98
BIST 1.314
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
14°C
Parçalı Bulutlu
Sal 13°C
Çar 13°C
Per 14°C
Cum 15°C

SAL 15. Hafta Hakemleri açıklandı

SAL 15. Hafta Hakemleri açıklandı
14.12.2018
A+
A-

İstanbul İl Hakem Kurulu, Süper Amatör Ligin 15. Haftasında maçları yönetecek Hakemleri açıkladı. Haftanın Hakemleri şu isimlerden oluşuyor:

1.Grup
Maltepe Yıldız – Çakmakspor: Arda Terzi
Tunaspor – ÇB Alemdağspor: Hakan Deniz
Beylikdüzü – Ortaköy: Cemal Bingül
Büyükçekmece Belediyespor – Çeliktepespor: Neslihan Muratdağı
Ataşehir Çamoluk – Bulvarspor: M. Metin Kankaş
Paşabahçe – Ayazağa: Hamit Gökay Oktav

2.Grup
Muratbey – Batı Trakya: Abdüssamet Ulutaş
Gümüşsuyu – İstanbul Siirtspor: Mahmut Hasan Küçük
Yahya Kemal – Altıntepsi: Mehmet Türkmen
Yenibosna – Dikilitaş: Hakan Tezcan
Nişantaşı – Kestanelik: Berkay Erdemir


3.Grup
Gazi Mahallesi – Üsküdar Anadolu: Furkan Türkyılmaz
Mahmutbey – Kuştepe: Furkan Çelik
Sütlüce – Kağıthane: Kutluhan Taşçı
İstanbul Siirtgücü – Rami: Oktay Koçak
İstanbul Güngören – İstanbul Sahil: Volkan Gündoğdu
Yeniköy – Pazariçi Köprülü: Can Cengiz

4.Grup
Küçükçekmece İY – Kaynarca: Barış Esa
Beykoz 1908 – Feriköy: EmreMalok
Hasköy – Cevizli Anadolu: Sezer Polat
Irmakspor – İstanbul Bafra:  Özer Bektaş
Bağlarbaşı – İstanbul Bulancak: Göksel Göktürk
Atlasspor – Sultanbeyli: Aykut Sergin

5.Grup
Davutpaşa – Albayrak: Oğuzhan Talha Karakuş
Dolayoba – Başakşehir: Ali Can Özışık
İFA – Soğuksu: Fikret Hakan Abay
Arnavutköy Belediyespor – Levent: Taner Çakır
Karabekirspor – Avcılar Belediyespor: Sercan İçöz


6.Grup
İstanbul Mesudiye – Küçükköy: Sercan Yılmaz
Şirintepespor – Okspor: Süleyman Saim Yavaşoğlu
Kartalgücü – İstanbul Kayaşehir: Uğur Kam
Yıldırımbosna – Çantaköy: Cihan Ataş
Mecidiyeköy – İstanbul Sinop: Taner Çakır

7.Grup
Kartaltepespor – Hamidiyespor: Abdülkadir Düzgün
Piyalepaşa – Kurtköy: Burak Kaplan
Türk Telekomspor – 1453 Fatih Gençlik: Fatih Okhan
Kavacıkspor – Dudulluspor: Fevzi Erdem Akbaş

8.Grup
Çıksalın – Kocasinan: Ozan Ergün
Sekbanlar – Tuzla Şifa: Ümit Sayın
İstanbul Ağrı – Yıldıztabya: Mehmet Ali Aydemir
Kanarya – Çamlıca: M. Sırrı Abanoz
Osmaniye İstiklal – Kadırga: M. Oğulcan Malkoç

AmatorLig.Net

Not: Müsabakalarda Hakem değişikliği olabilir


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!