Dolar
Euro
Altın
BİST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Yağmurlu
İstanbul
8°C
Yağmurlu
Cts 4°C
Paz 5°C
Pts 3°C
Sal 5°C

SAL 19 Eylül Cumartesi canlı sonuçları

A+
A-
19.09.2015

İstanbul Süper Amatör Lig 3. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı skorlarını haberin devamında bulabilirsiniz.

Skorları canlı takip edebilmek için lütfen sayfayı sürekli yenileyiniz.

19 Eylül 2015 Cumartesi

1. Grup
14.00 Pazariçi Köprülüspor 2-2 Çubuklu ( P. Köprülü 8 kişi )
16.00 Ramispor 0-0  Gazi Mahallesi  ( Gazi Mah 10 kişi)
16.00 Davutpaşa 3-1  Güngörenspor ( Güngören 10 kişi)
16.00 Ç. Ümit 1-2 Dolayobaspor
16.30 Erokspor 2-0 Merkezefendispor (Erok 10 kişi, Merkezefendi 9 kişi)
00.00 Sultanbeylispor 3-0 Sarıyer Yenimahalle (Hükmen)
sal-1-grup

 

3. Grup
14.00 Ataşehir Çamoluk 4-1 Yücespor
16.00 Esenyurt İncirtepe 0-0 Bağlarbaşı
16.00 Nurtepe 0-0  Bostancı MS ( Bostancı 10 kişi )
16.00 Kurtköyspor 2-0 Altıntepsi Makel
16.00 K. Yeşilova Esnaf 2-2 Vardar
16.00 Ayazağa 1-2  Öz Alibeyköyspor
sal-3-grup

 

5.Grup
14.00 Kadırga 2-1 Kuştepe ( Kuştepe 10 kişi)
16.00 Yeşilpınarspor 1-1 Bahçelievler Gümüşhanespor
16.00 Avcılar Belediye 2-1 Acıbademspor  ( Avcılar 9 kişi )
16.00 Pendikgücü 1-0  Silivri Alibeyspor
16.00 Gülsuyu 0-0 Soğuksu
16.00 Hasköy 1-1 Karabekirspor  (Karabekir 10 kişi)
sal-5-grup


 

7. Grup
16.00 Alibeyköy Parseller 4-2 Kestanelik
16.00 Selimpaşa 1-0 Güneşlispor
16.00 Esentepe Adıyaman 5-1  Günyamaç  (Günyamaç 9 kişi)
16.00 İstinye 3-1 Okspor
16.00 Çekmeköy 2-1 Kartal Bulvar
16.00 Zeytinburnu 1-1 Dudullu  (Dudullu 9 kişi)
sal-7-grup

 

 

 

20 Eylül 2015 Pazar


sal2
2. Grup

16.00 Çeliktepe 4-2 Şile Yıldız MS
16.00 Çamlıca 4-1 Öznakkaş MS
16.00 Ortaçeşme 3-1 Öz Trabzonlular SK MS
16.00 Esenler 5-2 Altınova MS
16.00 Nişantaşı FK 2-1 İstanbul Kastamonuspor MS
00.00 Bakırköy 3-0 Başıbüyük (Hükmen)

sal4

4. Grup

16.00 Alibeyköy 0-2 İstanbulspor Kulübü MS
16.00 Irmakspor 2-3 Kartal Belediyespor MS
16.00 Poligon Fethiyespor 4-3 Taksim MS
16.00 Osmaniye İstiklal 2-0 Kavacık MS
16.00 Albayrak 2-0 İstanbul Bayburt MS
16.00 Beyoğlu Yeniçarşı 0-1 İstanbul Sinop MS

sal6

6. Grup

11.30 Beykoz 1908 A.Ş. 1-1 Selimiye MS
12.00 Çıksalınspor 1-4 Küçükçekmecespor  MS
14.00 Batı Trakya 0-3 Modafen  MS
16.00 Kaynarca 1-0 Kocamustafapaşa MS
16.00 Şafak 76 0-3 Küçükköy MS
16.00 Şafakspor 3-1 İstanbul Gümüşhane MS

sal8

8. Grup

11.30 Ömerli Köyüspor 1-0 İzzettin MS
14.00 Galata 3-0 Topkapıspor  MS 
14.00 Yeniköy 3-0 Selvispor MS
16.00 Feriköy 2-1 Beylikdüzü MS
16.00 Yenibosnaspor 6-0 Zara Ekinli MS
16.00 Kağıthane 1-2 Yeşilköy MS

AmatorLig.Net

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!