DOLAR 8,3465
EURO 9,6728
ALTIN 504,34
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
17°C
Sağanak Yağışlı
Paz 16°C
Pts 17°C
Sal 18°C
Çar 18°C

SAL 3. Hafta maç programı

SAL 3. Hafta maç programı
16.09.2015
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 3. hafta programı açıklandı.

19 Eylül 2015 Cumartesi günü başlayacak program şu şekilde oluştu.

19 Eylül 2015 Cumartesi

1. Grup
14.00 Pazariçi Köprülüspor – Çubuklu (Yıldıztabya)
16.00 Ramispor – Gazi Mahallesi (Rami)
16.00 Davutpaşa – Güngörenspor Namık Sevik)
16.00 Çeliktepe Ümit – Dolayobaspor Seyrantepe)
16.30 Erokspor – Merkezefendispor (Erok)
00.00 Sultanbeylispor 3-0 Sarıyer Yenimahalle (Hükmen)

3. Grup
14.00 Ataşehir Çamoluk – Yücespor (Başıbüyük)
16.00 Esenyurt İncirtepe – Bağlarbaşı (Esenyur Bld.)
16.00 Nurtepe – Bostancı (Nurtepe)
16.00 Kurtköyspor – Altıntepsi Markel (Kurtköy)
16.00 K. Yeşilova Esnaf – Vardar (Kemal Aktaş)
16.00 Ayazağa – Öz Alibeyköy (Ayazağa Atatürk)
5.Grup
14.00 Kadırga – Kuştepe (Namık Sevik)
16.00 Yeşilpınarspor – Bahçelievler Gümüşhanespor (Yıldıztabya)
16.00 Avcılar Belediye – Acıbademspor (Firuzköy)
16.00 Pendikgücü – Silivri Alibeyspor (Kaynarca)
16.00 Gülsuyu – Soğuksu (Başıbüyük)
16.00 Hasköy – Karabekirspor (Beyoğlu)
7. Grup
16.00 Alibeyköy Parseller – Kestanelik (Alibeyköy)
16.00 Selimpaşa – Güneşlispor (Mehmeh Karasu)
16.00 Esentepe Adıyaman – Günyamaç (Zara Ekinli)
16.00 İstinye – Okspor (Çayırbaşı)
16.00 Çekmeköy – Kartal Bulvar (Alemdağ)
16.00 Zeytinburnu – Dudullu (Zeytinburnu)

 

20 Eylül 2015 Pazar

2. Grup
16.00 Çeliktepe – Şile Yıldız (Seyrantepe)
16.00 Çamlıca – Öznakkaş (Alemdağ)
16.00 Ortaçeşme – Öz Trabzonlular SK (Ortaçeşme)
16.00 Esenler – Altınova (Albayrak)
16.00 Nişantaşı FK – İstanbul Kastamonuspor (Yusuf Tunaoğlu)
00.00 Bakırköy 3-0 Başıbüyük (Hükmen)
4. Grup
16.00 Alibeyköy – İstanbulspor Kulübü (Alibeyköy)
16.00 Irmakspor – Kartal Belediyespor (Merkezefendi)
16.00 Poligon Fetiyespor – Taksim (Çayırbaşı)
16.00 Osmaniye İstiklal – Kavacık (Bakırköy 1 Nolu)
16.00 Albayrak – İstanbul Bayburt (Albayrak)
16.00 Beyoğlu Yeniçarşı – İstanbul Sinop (Beyoğlu)
6. Grup
11.30 Beykoz 1908 A.Ş. – Selimiye (Paşabahçe)
12.00 Çıksalınspor – Küçükçekmecespor (Beyoğlu)
14.00 Batı Trakya – Modafen (Merkezefendi)
16.00 Kaynarca – Kocamustafapaşa (Kaynarca)
16.00 Şafak 76 – Küçükköy (Mahmutbey)
16.00 Şafakspor – İstanbul Gümüşhane (Rami)
8. Grup
11.30 Ömerli Köyüspor – İzzettin (Hadımköy)
14.00 Galata – Topkapıspor (Beyoğlu)
14.00 Yeniköy – Selvispor (Çayırbaşı)
16.00 Feriköy – İstanbul Beylikdüzü (Feriköy)
16.00 Yenibosnaspor – Zara Ekinli (Bahçelievler İ.Ö.İ.)
16.00 Kağıthane – Yeşilköy (Hasbahçe)

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!