Dolar 18,8197
Euro 20,3115
Altın 1.128,47
BİST 4.997,63
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
5°C
Hafif Yağmurlu
Pts 2°C
Sal 4°C
Çar 5°C
Per 7°C

SAL 4.Hafta Hakemleri açıklandı

A+
A-
29.09.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde, 30 Eylül ve 01 Ekim tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Buna göre, haftanın programı ve Hakemlerin isimleri alfabetik sıraya göre şöyledir:

1.Grup
Başakşehirspor-Gültepespor: SERKAN KARACA
Çubukluspor-Dudullu: TUGAY KAŞITOĞLU
Davutpaşaspor-Albayrak: MUSTAFA YILMAZ
Esentepe Adıyamanspor-İstanbul Bafraspor: MEHMET TOLGA TARIK
Yenibosna-Güngörenspor: FATİH KÖMEL

2.Grup
Ayazağaspor-Kulaksız Okspor: BURAK KALKANDELEN
Kuştepespor-Dikilitaş: HAKAN KARABURUNOĞLU
Sekbanlar-Kartalgücü: ERDİ POLAT
Topkapıspor-Sultanbeylispor: YİĞİTHAN UÇAR
Yeşil Esenyurtspor-1877 Alemdağspor: YENER İNCİ

3.Grup
Arnavutköy Belediye-İstanbul Kayaşehirspor: GÖKALP KURT
Çapa-Beyoğlu-Yeniçarşı: KADİR CENGİZ
Dolayobaspor-Ortaköyspor: OĞUZHAN UĞURLU
Soğuksuspor-Bağcılar İSTOÇ: SEDAT KORUM
Yıldırımbosna -Gültepe Özgençlik: TURGAY GÜZEL



4.Grup
Başakşehir Kartal-Beykoz 1908: ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
Büyükçekmece Belediyespor-Barbarosspor: GÖKMEN DAĞ
Küçükyalı Yelkenspor-GOP Yeniköyspor: SERKAN HANOĞLU
Nişantaşıspor-Karabekirspor: FURKAN ÇELİK
Rami-Küçükköyspor: İLKER YASİN AVCI

5.Grup
İstanbul Siirtspor-Kocasinan: BURAK TAŞKINSOY
Kanaryaspor-Kilyos: MEHMET SENCER HAYRAN
Kurtköy-Bostancıspor: UĞUR ALTAY
Merkezefendi-Mahmutbeyspor: CELAL ÖZAĞDAŞ
Terazidere-Sultanbeyli Uzunderespor: GÖKÇEN SEVEN

6.Grup
Bayrampaşa Tuna-Osmaniye İstiklal: UMUTCAN BAYRAM
Bağcılar Güneşlispor-Çeliktepespor: VOLKAN GÜNDOĞDU
İstanbul Mesudiyespor-Pendik Kavakpınar: YUSUF BOZDOĞAN
Yıldıztabyaspor-Mustafakemalpaşa: CEMAL BİNGÜL



7.Grup
Akatlar-Ortaçeşmespor: SERCAN YALÇIN
Gazi Mahallesi-Bağlarbaşıspor: BAHADIR YILMAZ
Kartal Belediyespor-Vefa: GÖKSEL GÖKTÜRK
Kaynarca-Şafakspor: VEDAT ALTAN
Yahya Kemal-Avcılar Belediyespor: SEZER YALÇIN

8.Grup
Çayırbaşıspor-Cevizli Anadolu: OĞUZHAN ALKAN
Kestanelikspor-Ataşehir Çamolukspor: SERDAR ASLAN
Ömerli Köyü-Kartaltepespor: EMRE YÜKSEL
Paşabahçespor-Küçükçekmece İY: TOLGA AHMET KALAYCI
Yedikulespor-Kağıthanespor: İSA KOÇMAN

9.Grup
Araphanspor -Zara Ekinlispor: HAKAN ÜLKER
Başakşehir İkitellispor-Altıntepsispor: MUHAMMET DURSUN
İFA-İstanbul Malatyaspor: UMUTCAN BAYRAM
Kemahspor-Fikirtepe Dumlupınar: CEM BORATAY ALA
Pazariçi Köprülü-Bakırköyspor: ERTUĞRUL YOLCU

AmatorLig.Net



YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!