Dolar 17,9550
Euro 18,5443
Altın 1.034,39
BİST 2.868,44
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
30°C
Parçalı Bulutlu
Cts 31°C
Paz 27°C
Pts 29°C
Sal 30°C

SAL 4. Hafta Hakemleri açıklandı

A+
A-
27.09.2018

İstanbul Süper Amatör Ligde, 2018-2019 futbol sezonunda 4. hafta maçlarını yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Haftanın maçlarını yönetecek Hakemler şu isimlerden oluştu:

1.Grup
Ataşehir Çamoluk – Ortaköy: Batuhan Bayar
Ayazağaspor – Bulvarspor: Veysel Karatapan
Beylikdüzüspor – Çeliktepespor: Alpaslan Dedeş
Büyükçekmece Belediyespor – ÇB Alemdağspor: Mehmet Salih Mazlum
Paşabahçe – Maltepe Yıldız: Volkan Uçkan
Tunaspor -Çakmakspor: Murat Toraman


2.Grup
Araphanspor – Batı Trakya Türkleri: Muharrem Güzel
Gümüşsuyu – Beyoğlu Yeniçarşı: Sercan İçöz
Kestanelik – Dikilitaş: Volkan Gündoğdu
Nişantaşı – Muratbeyspor: Hakan Tezcan
Yahya Kemalspor – İstanbul Siirtspor: Mücahit Adem Çelebi
Yenibosna – Altıntepsi: Sinan Ertingü

3.Grup
İstanbul Güngörenspor – Ramispor: Özer Bektaş
İstanbul Siirtgücü – Kağıthanespor: Ozan Ergün
Mahmutbey – Üsküdar Anadolu: Muhammet Dursun
Pazariçi Köprülü – İstanbul Sahilspor: Mustafa Yılmaz
Sütlüce – Kuştepespor: Emre Yüksel
Yeniköyspor – Gazi Mahallesispor: Ozan Bileyci


4.Grup
Atlasspor – Küçükçekmece İY: Selamet Yılmaz
Bağlarbaşı – İstanbul Bafraspor: Uğur Altay
Beykoz 1908 – Kaynarcaspor: Sercan Yılmaz
Hasköy – Feriköy: Hakan Karaburunoğlu
Irmakspor – Cevizli Anadolu: Gökhan Davul
Sultanbeylispor – İstanbul Bulancak: Şerif Şahin

5.Grup
Arnavutköy Belediyespor – Reşitpaşa: Cihan Ataş
Davutpaşa – Avcılar Belediyespor: Gökmen Dağ
Dolayoba – Albayrakspor: Enes Akmeşe
İFA – Başakşehirspor: Serhat Tan
Karabekirspor – Merkezefendi: Mehmet Ali Aydemir
Leventspor – Soğuksu: Gökçen Seven


6.Grup
Barbarosspor – İstanbul Kayaşehirspor: Sedat Korum
İstanbul Mesudiye – Şirintepespor: Çağrı Kaya
Kartalgücü – Kulaksız Okspor: Savaş İlhan
Küçükköyspor – İstanbul Sinopspor: Burak Kaplan
Mecidiyeköyspor – Çantaköyspor: Kadir Akpınar
Yıldırımbosnaspor – Denizköşklerspor: KutluhanTaşçı

7.Grup
İstanbul Türk Telekom – Dudulluspor: Ömer Gülhan
Kartaltepespor – 1453 Fatih Gençlik: Önder Çalış
Kavacık – Bakırköyspor: Eren Acar
Piyalepaşa – Hamidiyespor: Abdüssamet Ulutaş
Şafakspor – Kurtköy: Olcay Okuyucu

8.Grup
Çıksalın- Kadırga: Murat Yaroğlu
İstanbul Ağrıspor – Tuzla Şifa: Atakan Kozik
İstinyespor -Kocasinan: Taner Çakır
Osmaniye İstiklal – Yıldıztabya: Hakan Deniz
Sekbanlar – Çamlıca: Zekeriya Öztürk

AmatorLig.Net


 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!