Dolar 32,8221
Euro 35,1421
Altın 2.449,46
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Açık
İstanbul
28°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 28°C

SAL 4. Hafta Hakemleri açıklandı

A+
A-
30.09.2016

İstanbul Süper Amatör Ligde, 4. hafta maçlarını yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1. Grup
Irmakspor – Mustafakemalpaşaspor: Serdar Karagöz
Davutpaşaspor – Okspor: Tolga Akbaba
Yücespor – Topçularspor: Gökmen Dağ
Kanlıcaspor – Esentepe Adıyamanspor: Mustaca Can Esen

2. Grup
Ortaçeşmespor – Bakırköyspor: Mert Büyükgiray
Bostancıspor – Sultanbeylispor: Kubilay Kartal
Küçükçekmecespor – Küçükköyspor: Abdülkadir Düzgün
Dolayobaspor – Ömerli Köyüspor: Bahtiyar Birinci
Mahmutbeyspor – Vardarspor: Tolga Odabaşı

3. Grup
Kestanelikspor – Kuruçeşmespor: Serhat Ateş
Galataspor – GOP Yeniköyspor: Kemal Küçükuysal
Kadırgaspor – Gazi Mahallesispor: Turgay Güzel
Kuştepespor – Yeşilpınarspor: Hakan Tezcan
Merkezefendispor – Paşabahçespor: Okan Akın

4. Grup
Büyükçekmece Belediyespor – Dudulluspor: Burak Kaplan
Batı Trakyaspor – Zara Ekinlispor: Gökalp Kurt
Çıksalınspor – Çubukluspor: Barış Esa
İstanbul Güngörenspor – Dikilitaşspor: Burak Hümmet
Esenyurtspor – İzzettinspor: Sinan Ertingü

5. Grup
Çayırbaşıspor – Yahya Kemalspor: Hakan Karaburunoğlu
Kocasinanspor – İstanbul Beylikdüzüspor: Oğuz Kaan Işık
Bağcılar Güneşlispor – Kaynarcaspor: Fatih Çalışkan
Mecidiyeköyspor – Osmaniye İstiklalspor: Cihan Ataş
Tuzla Şifaspor – Alibeyköy Parsellerspor: Oğuzhan Çakır

6. Grup
İFA – İstanbul Bafraspor: İsah Demircan
Sultanbeyli Uzunderespor – Gülsuyuspor: Muhemmed Enes Özel
Şafakspor – Çamlıcaspor: Sercan Yalçın
İstanbulspor Kulübü – Taksimspor: Yiğtthan Uçar
1877 Alemdağspor – Şile Yıldızspor: Mahmut Hasan Küçük

7. Grup
Yıldırım Bosnaspor – Soğuksuspor: Fatih Kömel
Kurtköyspor – Ortaköyspor: Selim Atalay
Albayrakspor – Yeldeğirmenispor: Celal Özağdaş
Çatalca İhsaniyespor – Sütlücespor: Mustafa İspiroğlu
Yenibosnaspor – Ramispor: Ural Halaçoğlu

8. Grup
Bayrampaşa Altıntepsispor – İstanbul Siirtspor: Mustafa Kürşad Filiz
İstanbul Konyaspor – Bağlarbaşıspor: Aydoğan Kaş
Bahçelievler Gümüşhanespor – K. Yeşilova Esnafspor: Hakan Aksu
Beykoz 1908 – Avcılar Belediyespor: Erkan Yurtsever

9. Grup
Hasköyspor – Esenler Tokatspor: Fikret Hakan Abay
Karabekirspor – İstanbul Malatyaspor: Selim Özen
Ayazağaspor – Çeliktepespor: Emre Yüksel
Başakşehir Kartalspor – İkitellispor: Serhat Tan
Anadolu Hisarıspor – Pazariçi Köprülüspor: Murat Madan

10. Grup
Beyoğlu Yeniçarşıspor – Leventspor: Kadir Cengiz
İstanbul Sinopspor – Gürpınarspor: Mehmet Sencer Hayran
Sekbanlarspor – Arnavutköy Belediyespor: Okan Akın
Alibeyköyspor – Yeniköyspor: Sertaç Şaroğlu
Yeşilköyspor – İstanbul Mesudiyespor: Erdoğan Özkaya

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!