Dolar 16,8094
Euro 17,5741
Altın 977,22
BİST 2.405,98
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Sal 29°C
Çar 30°C
Per 29°C
Cum 25°C

SAL 6. Hafta Hakemleri açıklandı

A+
A-
14.10.2016

İstanbul Süper Amatör Lig’de 6. hafta maçlarını yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1. Grup
Davutpaşaspor – Irmakspor: Serdar Akkoçoğlu
Kanlıcaspor – Mustafakemalpaşaspor: Onur Eser
Yücespor – Okspor: Oktay Koçak
Kartal Belediyespor – Topçularspor: Erdem Bayık

2. Grup
Mahmutbeyspor – Küçükköyspor: Gökmen Dağ
Ortaçeşmespor – Ömerli Köyüspor: Serdat Korum
Selimiyespor – Bakırköyspor: Oğuzhan Uğurlu
Dolayobaspor – Küçükçekmecespor: Kenan Barış Soysal
Bostancıspor – Vardarspor: Batuhan Bayar

3. Grup
Kadırgaspor – Kuruçeşmespor: Cihan Ataş
Paşabahçespor – GOP Yeniköyspor: Bülent Gökçü
Galataspor – Yeşilpınarspor: Mehmet Murat Kurt
Merkezefendispor – Gazi Mahallesispor: İlker Yasin Avcı
Kestanelikspor – Kuştepespor: Abdullah Buğra Taşkınsoy

4. Grup
Çıksalınspor – Dudulluspor: Abdülkadir Düzgün
Büyükçekmece Belediyespor – İstanbul Güngörenspor: Mustafa Kürşad Filiz
Batı Trakyaspor – Dikilitaşspor: Umutcan Bayram
İzzettinspor – Zara Ekinlispor: Yiğithan Uçar
Esenyurtspor – Çubukluspor: Fikret Hakan Abay

5. Grup
Tuzla Şifaspor – Kaynarcaspor: Volkan Uçkan
Çayırbaşıspor – Mecidiyeköyspor: Erhan Altaş
Kocasinanspor – Osmaniye İstiklalspor: Erdoğan Özkaya
Bağcılar Güneşlispor – Yahya Kemalspor: Sertaç Şaroğlu
Alibeyköy Parsellerspor – Beylikdüzüspor: Ercan Olgun

6. Grup
İFA – 1877 Alemdağspor: Veysel Karapatan
Sultanbeyli Uzunderespor – Şile Yıldızspor: Sedat Etik
Şafakspor – İstanbul Bafraspor: Hakan Erdal
İstanbulspor Kulübü – Çamlıcaspor: Yener İnci
Taksimspor – Gülsuyuspor: Şafak Yüksek

7. Grup
Yıldırımbosnaspor – Çatalca İhsaniyespor: Barış Esa
Albayrakspor – Soğuksuspor: Murat Yaroğlu
Ramispor – Ortaköyspor: Mert Kor
Kurtköyspor – Sütlücespor: Süleyman Yörük
Yenibosnaspor – Yeldeğirmenispor: Serhat Tan

8. Grup
Beykozspor 1908 – K. Yeşilova Esnafspor: Murat Madan
Bahçelievler Gümüşhanespor – Bağlarbaşıspor: Kadir Cengiz
İstanbul Konyaspor – Feriköyspor: Burak Kaplan
Avcılar Belediyespor – İstanbul Siirtspor: İbrahim Emre Arkcı

9. Grup
Karabekirspor – Başakşehir Kartalspor: Atakan Kozik
Ayazağaspor – İkitellispor: Gökhan Gürel
Pazariçi Köprülüspor – Çeliktepespor: Miraç Burak Özdol
Anadolu Hisarıspor – Esenler Tokatspor: Melih Ortakcı
Hasköyspor – İstanbul Malatyaspor: Hakan Tezcan

10. Grup
İstanbul Sinopspor – Arnavutköy Belediyespor: Oğuz Kaan Işık
Leventspor – Yeniköyspor: Cihan Ataş
Alibeyköyspor – İstanbul Mesudiyespor: Celal Özağdaş
Beyoğlu Yeniçarşıspor – Gürpınarspor: Ural Halaçoğlu
Sekbanlarspor – Yeşilköyspor: Yalçın Taşkınfurat

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!