Dolar 32,2108
Euro 34,9776
Altın 2.426,96
BİST 10.676,65
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
21°C
Hafif Yağmurlu
Sal 24°C
Çar 26°C
Per 26°C
Cum 27°C

SAL Klasman Grubu 2. hafta panoraması

A+
A-
10.03.2016

İstanbul Süper Amatör Ligde, Klasman Grubunda 2. hafta sonunda haftanın en iyilerini belirlediğimiz ‘Haftanın Panoraması’ haberin devamındadır.

A Grubu

Haftanın Takımı: Avcılar Belediyespor
Haftanın Futbolcusu: Murat Gürsu (Kartal Bulvarspor)
Haftanın Teknik Direktörü: Ahmet Yurtsever (Ataşehir Çamolukspor)
Haftanın Hakemi:  Bahtiyar Birinci (Küçükköy-Avcılar Belediyespor)

1) Mesut Güneş (Ataşehir Çamolukspor)
2) Ceyhun Erceylan (Kartal Bulvarspor)
3) Sertaç Aydın (Avcılar Belediyespor)
4) Burak Kanar (Avcılar Belediyespor)
5) Özkan Zileli (Avcılar Belediyespor)
6) Ömer Hacısalihoğlu (Erokspor)
7) Abdülhakim Açık (Ataşehir Çamolukspor)
8) Servet Çoban (Ataşehir Çamolukspor)
9) Murat Gürsu (Kartal Bulvarspor)
10) Ali Yavuz Akkaya (Erokspor)
11) Yusuf Türk (Erokspor)
haftanin-panoramasi-a-grubu

 

B Grubu

Haftanın Takımı: Z. Burnu Öz Trabzonlular
Haftanın Futbolcusu: Birkan Tonyalı (Yeşilköyspor)
Haftanın Teknik Direktörü: Uğur Kiremitçi (Z. Burnu Öz Trabzonlular)
Haftanın Hakemi: Abdülkadir Düzgün (Bağlarbaşı-Yeşilköyspor)

1) Mustafa Ertuğrul İlyasoğlu (Modafen FK)
2) Mert Yıldırım (Beyoğlu Yeniçarşı)
3) Mert Eren (Davutpaşaspor)
4) Gökhan Gördeyen (Yeşilköyspor)
5) Mustafa Ali Duyar (Bahçelievler Gümüşhanespor)
6) Sezer Erdoğan (Beyoğlu Yeniçarşı)
7) Fatih Torun (Yeşilköyspor)
8) Semih Şahin (Z. Burnu Öz Trabzonlular)
9) Volkan Arslan (Beyoğlu Yeniçarşı)
10) Birkan Tonyalı (Yeşilköyspor)
11) Yusuf Kaymak (Z. Burnu Öz Trabzonlular)
haftanin-panoramasi-b-grubu

AmatörLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!