Dolar 32,5196
Euro 34,9917
Altın 2.436,57
BİST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Per 30°C
Cum 28°C
Cts 29°C
Paz 30°C

SAL Klasman Grubu 5. hafta panoraması

A+
A-
31.03.2016

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Gruplarında 5. hafta sonunda haftanın en iyilerini belirlediğimiz ‘Haftanın Panoraması’ haberin devamındadır.

A Grubu

Haftanın Takımı: Eroksor
Haftanın Futbolcusu: Ali Yavuz Akkaya (Erokspor)
Haftanın Teknik Direktörü: Metin Kaygın (Erokspor)
Haftanın Hakemi:  Alpaslan Dedeş (Galataspor-Avcılar Belediyespor) 

1) Osman Gümüş (Kartal Bulvarspor)
2) Mehmet Polat (Çeliktepe)
3) Mehmet Arslan (Galata)
4) Mehmet Aslan (Erokspor)
5) Şakir Kiyak (Erokspor)
6) Murat Gürsu (Kartal Bulvarspor)
7) Faruk Aslan (Galata)
8) Furkan Kalafatcı (Çeliktepespor)
9) Ali Yavuz Akkaya (Erokspor)
10) Semih Erdem (Küçükköyspor)
11) Ekrem Aydoğmuş (Kartal Bulvarspor)
sal-klasman-a-grubu-panorama

B Grubu

Haftanın Takımı: Öz Trabzonlularspor
Haftanın Futbolcusu: Hamdi Yılmaz (Öz Trabzonlularspor)
Haftanın Teknik Direktörü: Uğur Kiremitçi (Öz Trabzonlularspor)
Haftanın Hakemi: Erdem Bayık (Beyoğlu Yeniçarşı-Bağlarbaşı)

1) Hamdi Yılmaz (Öz Trabzonlularspor)
2) Özkan Alptekin (Davutpaşaspor)
3) Polat Öztürk (Beyoğlu Yeniçarşı)
4) Ercan Yıldırım (Beyoğlu Yeniçarşı)
5) Musa Karslı (Çekmeköyspor)
6) Sezer Akyalın (Beyoğlu Yeniçarşı)
7) Sonat Gügercin (Yeşilköyspor)
8) Hatip Alataş (Öz Trabzonlularspor)
9) Özgün Şala (Davutpaşaspor)
10) Onur Kurt (Çekmeköyspor)
11) Yusuf Kaymak (Öz Trabzonlularspor)
sal-klasman-b-grubu-panorama

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!