DOLAR 7,9701
EURO 9,4633
ALTIN 487,38
BIST 1.191
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Sisli
İstanbul
22°C
Sisli
Paz 23°C
Pts 21°C
Sal 23°C
Çar 22°C

SAL maçlarının Hakemleri açıklandı

SAL maçlarının Hakemleri açıklandı
27.10.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 28 Ekim 2017 Cumartesi ve 29 Ekim 2017 Pazar günü oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından ilan edildi.

Buna göre, maçların programı ve Hakemlerin isimleri şöyle:

1.Grup
Başakşehirspor – Davutpaşa: Emre Yüksel
Çubukluspor – Yenibosnaspor:  Doğuş Aydın
Dudulluspor – Leventspor: Süheyl Onur Sırma
Gültepespor – Güngörenspor: İlkay Selçik
İstanbul Bafraspor – Albayrak: Serdar Akkoçoğlu

2.Grup
1877 Alemdağspor – Zeytinburnu 1957: Uğur Altay
Kulaksız Okspor – Dikilitaşspor: Gürkan Mahmutoğlu
Sultanbeylispor – Kartalgücü: Bedirhan Yiğitbaş
Topkapıspor – Kuştepespor: Gökçen Seven
Yeşil Esenyurtspor – Sekbanlar: Mehmet Sencer Hayran




3.Grup
Bağcılar İSTOÇ – Ortaköy: Fatih Kömel
Beyoğlu Yeniçarşıspor – Beşyüzevler: Umutcan Bayram
Çapa – Dolayoba: Ertuğrul Yolcu
Gültepe Özgençlik – İstanbul Kayaşehir: Muhammet Dursun
Soğuksu – Arnavutköy Belediyespor: Selamet Yılmaz

4.Grup
Başakşehir Kartalspor – Ramispor: Abdulrahim Gargi
Beykozspor 1908 – Barbarosspor: Yusuf Bozdoğan
GOP Yeniköyspor – Küçükköyspor: Erdoğan Özkaya
Karabekirspor – İstabulspor Kulübü: Ozan Akyol
Nişantaşıspor – Büyükçekmece Belediyespor: Onur Mert

5.Grup
Kocasinanspor – Kilyos: Gökalp Kurt
Mahmutbeyspor – Kavacıkspor: A. Buğra Taşkınsoy
Merkezefendispor – Kurtköyspor: Fatih Okhan
Sultanbeyli Uzunderespor – Bostancı: Mehmet Can Küçük
Teraziderespor – Kanaryaspor: Veysel Karatapan

6.Grup
Bağcılar Güneşli – Bayrampaşa Tunaspor: Tayfun Yurdakul
Mustafa Kemalpaşaspor – Kadırgaspor: Eren Tur
Pendik Kavakınar – Osmaniye İstiklalspor: Doğan Suphi Turan
Yıldıztabyaspor – İstanbul Güngören: Ozan Bileyci

7.Grup
Akatlarspor – Yahya Kemal: Yunus Yavuz
Bağlarbaşıspor – Avcılar Belediyespor:  Göksel Göktürk
Kartal Belediyespor – Kaynarcaspor:  Onur Mert
Ortaçeşme – Şafakspor:  Hacı Yağız Başoğlu
Vefa – Hasköyspor:  Orkun Aktaş

8.Grup
Cevizli Anadoluspor – Ataşehir Çamoluk:  Serkan Ergün
Kağıthanespor – Irmakspor:  Cihan Ataş
Çayırbaşıspor – Ömerli Köyüspor:  Volkan Gündoğdu
Küçükçekmece İY – Kartaltepespor:  İsa Koçman
Yedikulespor – Kestanelik:  Batuhan Kapancı

9.Grup
Fikirtepe Dumlupınar – İstanbul Malatya:  Oğuzhan Muhammed Yatci
Başakşehir İkitellispor – İFA: Celal Özağdaş
Kemahspor – Pazariçi Köprülüspor:  Erkan Yurtsever
Zara Ekinlispor – Bakırköyspor:  Serhat Tan
Bayrampaşa Altıntepsi – Araphanspor:  İlker Yasin Avcı

 

AmatorLig.Net




YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!