DOLAR 9,5092
EURO 11,0559
ALTIN 549,97
BIST 1.519
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
16°C
Parçalı Bulutlu
Cum 17°C
Cts 17°C
Paz 18°C
Pts 17°C

SAL ve 1. Amatör Ligde Haftanın Hakemleri

28.12.2018
A+
A-

İstanbul’da Süper Amatör Ligde ve 1. Amatör Ligde bazı önemli (47) maçlarda, 2018 yılının son hafta maçlarını haberin devamında bulabilirsiniz.

İstanbul İl Hakem Kurulu, SAL’da kritik Yıldırımbosna – Küçükköy maçına Emre Malok’u, Gazi Mahallesispor – Kağıthanespor maçına Ozan Bileyci’yi, Sütlüce – İstanbul Sahilspor maçına Burak Taşkınsoy’u, Atlasspor-Bağlarbaşıspor maçına Onur Özütoprak’ı atadı.

Program ve Haftanın Hakemleri şöyle:

1.Grup
Büyükçekmece Belediyespor – Bulvarspor: Sercan Yalçın
Çakmakspor – ÇB Alemdağspor: Ali Can Özışık
İstanbul Beylikdüzü – Ayazağaspor: Oğuzhan Talha Karakuş
Maltepe Yıldız – Çeliktepespor: Seyfettin Alper Yılmaz
Paşabahçe – Ataşehir Çamoluk: Kıvanç Ayyıldız
Tunaspor – Ortaköy: Tolga Akbaba

2.Grup
Batı Trakya – Beyoğlu Yeniçarşı: Oğuz Kağan Çalışır
Gümüşsuyuspor – Dikilitaş: Aykut Sergin
Muratbeyspor – İstanbul Siirtspor: Berkay Erdemir
Nişantaşı FK – Yenibosnaspor: Onur Çakır
Yahya Kemal – Kestanelikspor: Recep Buğra Çetin


3.Grup
Gazi Mahallesispor – Kağıthanespor: Ozan Bileyci
İstanbul Siirtgücü – Pazariçi Köprülü: Kutluhan Taşcı
Mahmutbeyspor – Rami: Erdoğan Özkaya
Sütlüce – İstanbul Sahilspor: Burak Taşkınsoy
Üsküdar Anadolu – Kuştepe: Serkan Hanoğlu
Yeniköyspor – İstanbul Güngören: Çağdaş Altay

4.Grup
Atlasspor – Bağlarbaşıspor: Onur Özütoprak
Beykoz 1908 – İstanbul Bafra: Fikret Hakan Abay
Hasköyspor – İstanbul Bulancak: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Irmakspor – Sultanbeylispor: Mustafa Kürşad Filiz
Kaynarcaspor – Feriköy: Serkan Ergün
Küçükçekmece İY – Cevizli Anadolu: Serhat Tan

5.Grup
Arnavutköy Belediyespor – İFA: Volkan Gündoğdu
Davutpaşaspor – Soğuksuspor: Miraç Burak Özdöl
Dolayoba – Leventspor: Aytaç Geçgel
Karabekirspor – Başakşehirspor: Mahmut Hasan Küçük
Merkezefendi – Avcılar Belediyespor: Taner Çakır

6.Grup
İstanbul Mesudiye – Mecidiyeköy: Ali Koç
Kartalgücü – Çantaköy: Mehmet Ali Aydemir
Okspor – İstanbul Kayaşehirspor: Enes Akmeşe
Şirintepespor – Denizköşklerspor: Sezer Polat
Yıldırımbosna – Küçükköy: Emre Malok

7.Grup
Bakırköyspor – Dudulluspor: Yalçın Taşkınfurat
İstanbul Türk Telekomspor – Kurtköyspor: Furkan Çelik
Kartaltepespor – Şafakspor: Umutcan Bayram
Kavacıkspor – Hamidiyespor: Atakan Kozik


8.Grup
Çamlıca – Tuzla Şifa:  Ertuğrul Kösterelioğlu
İstanbul Ağrıspor – Kocasinan: Erkan Yurtsever
Kanarya – Yıldıztabya: Ozan Ergün
Osmaniye İstiklal – İstinye: İlker Yasin Avcı
Sekbanlarspor – Kadırga: Murat Zirek

1.Amatör Ligdeki 47 önemli maçın Hakemleri:
Akatlar – Yedikule: Serhat Tan
Alibeyköy Parseller – Damlaspor: Ertuğrul Yolcu
Bağcılar İSTOÇ- Haliç: İlkay Seçik
Bahçelievler Soğanlı – Gelişimspor: Gökmen Dağ
Balatspor – Başakşehir Kartal: Abdülkadir Düzgün
Boğaziçi – Yenigayret: İlker Kara
Eroğlu – Esenler: Osman Bekar
Esenkent – Tunusbağı: Sercan İçöz
Esenler Kentyıldız – Bayrampaşa Demir: Zekeriya Öztürk
Esenyurt Acar – İstanbulspor Kulübü: Gökmen Dağ
Esenyurt-Büyükçekmece Mimarsinan: Burak Şandan
Gülensuspor – Bostancı: Selamet Yılmaz
Gültepe – Okmeydanı Fetih: Kutluhan Taşcı
Gültepe Özgençlik – Şişli Yayla: Ömer Gülhan
Güngörenspor – Esenyurt Ünye: Cemal Bingül
Gürpınar – Bolluca: Abdüssamet Ulutaş
Hadımköy – Çatalca Çiftlikköy: Tolga Akbaba
İstanbul Bayburt – Merter: Muhammed Ömür
İstanbul Gümüşhane – KK Mevlana: Ümit Sayın
İstanbul Trabzon – Rumeli İdmanyurdu: Özer Bektaş
İzzetpaşa – Ferahevler: Muhammet Dursun
Küçükçekmece Yeşilova Esnaf – Merkez Kayaşehir: Barış Esa
Kanlıca – Sancaktepe: Hamit Gökay Oktav
Kumkapı Sarıçubuk – Karadolapspor: Mehmet Tolga Tarık
Kuruçeşme – Rumeli Kavağı: Aytaç Geçgel
Küçükçekmece – Topçular: İsmail Çetin
Muradiye – Fatih Hilal: Kemal Doğan
Muratpaşa – Ulutepe: Sinan Ertingü
Orhanlıspor – Heybeliada: Muhammet Metin Kankaş
Pendik Kavakpınar – Selimiye: Yakup Akbaşoğlu
Sakarya İMÇ – İkitelli: Gökhan Yılmaz
Sefaköy Kartal – Şehzadebaşı: Burak Kaplan
Söğütlüçeşme – Ihlamurderespor: Sercan Yalçın
Şile – Kartal Çavuşoğlu: Uğur Kam
Taçspor – Kartal Elçi: Savaş İlhan
Taşdelen – Pendik Esenyalı: Muhammet Mete Dirice
Taşoluk – Gazitepe: Ramazan Ordu
TED İstanbul Koleji – Tuzla Mimarsinan: Süheyl Onur Sırma
Telsiz – Yeni Levent Konaklar: Murat Yaroğlu
Tepebağ Kültür – Çeliktepe Ümit: Fikret Hakan Abay
Terazidere – Bağcılar Güneşli: Miraç Burak Özdöl
Tophan Tayfun – Abide-i Hürriyet: Gökhan Hacıoğlu
Trabzon 1453 – Topkapı: Bestami Yeğen
Yeldeğirmeni – Valide Tayfun: Volkan Uçkan
Yeşildirek – İstanbul Kastamonu: Vedat Aydın Gündüz
Yücespor – Başakşehir İkitelli: Oktay Koçak
Zeytinburnu Yıldız – Halilrıfatpaşa: Mehmet Üstündağ

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!