DOLAR 8,1698
EURO 9,7149
ALTIN 452,94
BIST 1.376
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Çok Bulutlu
İstanbul
16°C
Çok Bulutlu
Çar 17°C
Per 15°C
Cum 13°C
Cts 14°C

SAL ve 1. Amatör Ligde Haftanın Hakemleri

21.12.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde, 22 ve 23 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Ayrıca 1. Amatör Ligde bazı maçları da haberin devamındadır. Buna göre haftanın programı ve Hakemler şöyle;

1.Grup
Ayazağaspor – Ataşehir Çamoluk: Serhat Tan
Çakmak – Paşabahçe: Süheyl Onur Sırma
Çekmeköy Bld. Alemdağ – Maltepe Yıldız: Uğur Kam
Çeliktepe – Bayrampaşa Tuna: Ertuğrul Yolcu
Kartal Bulvar – Beylikdüzüspor: Seyfettin Alper Yılmaz
Ortaköy – Büyükçekmece Belediye: Mustafa Kürşad Filiz

2.Grup
Bayrampaşa Altıntepsi – Gümüşsuyu: Barış Esa
Batı Trakya Türkleri – Nişantaşı: Erdoğan Özkaya
Beyoğlu Yeniçarşı – Muratbey:  Muhammed Oğulcan Malkoç
Dikilitaş  – Yahya Kemal: Ali Can Özışık
Kestanelik  – Yenibosna: Abdurrahim Gargi

3.Grup
İstanbul Sahil  – İstanbul Siirtgücü: Serkan Ergün
Kağıthanespor  – Mahmutbey: Ozan Ergün
Kuştepespor  – Gazi Mahallesi: Sezer Polat
Pazariçi Köprülü  – İstanbul Güngören: Taner Çakır
Ramispor  – Sütlücespor: Samet Tükenmez
Üsküdar Anadolu  – Yeniköyspor:  Mahmut Hasan Küçük


4.Grup
Cevizli Anadolu  – Beykoz 190: Oğuzhan Uğurlu
Feriköy  – Küçükçekmece İY: Kutluhan Taşcı
İstanbul Bafraspor – Hasköy: Yalçın Taşkınfurat
İstanbul Bulancak – Irmakspor: Orkun Aktaş
Kaynarcaspor – Atlasspor: Mehmet Türkmen
Sultanbeylispor – Bağlarbaşıspor: Uğur Altay

5.Grup
Albayrak – Karabekirspor: İlkay Selçik
Başakşehirspor – Davutpaşa: Fikret Hakan Abay
Leventspor  – İFA: Göksel Göktürk
Merkezefendi  – Arnavutköy Belediye: Süleyman Saim Yavaşoğlu
Soğuksu  – Dolayoba: Can Cengiz

6.Grup
Denizköşkler  – Kartalgücü: Miraç Burak Özdöl
İstanbul Kayaşehirspor – Şirintepe: Oğuzhan Talha Karakuş
İstanbul Sinopspor  – Yıldırımbosna: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Küçükköyspor  – Mecidiyeköy: Serdar Akkoçoğlu
Okspor  – İstanbul Mesudiye: Tolga Akbaba


7.Grup
1453 Fatih Gençlik  – Kavacık: Berkay Erdemir
Hamidiye Gençlik  – İstanbul Türk Telekom: Kemal Doğan
Kurtköy  – Kartaltepe: Atakan Kozik
Şafakspor  – Piyalepaşa: Muhammed Ömür

8.Grup
İstinye  – Çıksalın: Sercan Yılmaz
Kadırgaspor  – İstanbul Ağrı: Muhammet Dursun
Kocasinan  – Osmaniye İstiklal: Recep Buğra Çetin
Tuzla Şifa  – Kanaryaspor: Fevzi Erdem Akbaş
Yıldıztabyaspor  – Sekbanlar: Semih Gökmen

İstanbul 1. Amatör Ligde bazı maçların Hakemleri
Abide-i Hürriyet-Yücespor: Ahmet Can
Adalar-Beykoz Elmalıspor: Oktay Koçak
Akalan-Subaşı: Tunay Köse
Alibeyköy Parseller-Muratpaşa: Sercan Yalçın
Aydınlıspor-Gülsuyu: Serkan Hanoğlu
Bahçelievler Gümüşhane-Sultangazi Sultançiftliği: İlker Zorbay
Bayrampaşa Demir-Tepebağ Kültür: Kutluhan Taşçı
Bostancı-Orhanlıspor: Aykut Sergin
Çeliktepe Ümit-İzzetpaşa: Servet Irklı
Damlaspor-Gültepe: Murat Yaroğlu
Doğa Hospital Yeşilkent-Küçükçekmece: Bestami Yeğen
Eroğlu-İstanbul Gümüşhane:  İsmail Çetin
Esenyurt Ünye  – Havataşspor: Murat Toraman
Fatih Hilal-Emirgan: Abdüssamet Ulutaş
Ferahevler-Yeşildirek: Zekeriya Öztürk
Gelişimspor-Yedikule: Kadir Cengiz
Heybeliada-Pendik Kavakpınar: Kıvanç Ayyıldız
Ihlamurdere-ulutepe: Taner Çakır
İkitelli-Zeytinburnu Yıldız: Hakan Karaburunoğlu
İstanbul Kastamonu – Sefaköy: Ömer Gülhan
İstanbul Sitespor-Pendik 571 Velibaba Şahingücü: Gökhan Dereli
İstanbulspor Kulübü-Söğütlüçeşmespor: Batuhan Kapancı
Karadolapspor-Bahçelievler Soğanlı: Emre Yüksel
Kartal Çavuşoğlu-ataşehirgücü: Emrah Asil Büyükyıldırım
Kartal Elçi – Denizcilik İşletmeleri: Sercan İçöz
Kumburgaz-GOP Yeniköy: Furkan Çelik
Kuruçeşmespor-İstanbul Trabzon: Hakan Tezcan
Marmara Karayolları-Öz Karacaahmet: Enes Akmeşe
Merter-Sakarya İMÇ: Kadrir Halit Altıntaş
Okmeydanı Fetih- Esenyurt Acar: Umutcan Bayram
Ortaçeşme-Beykoz Çavuşbaşı: Serhad Ürkmez
Pendik Esenyalı-Çubuklu: Çağrı Kaya
Pınarspor-Teraziderespor: Servet Ölekli
Rumeli Kavağı-Taksim: Gökhan Davul
Sancaktepe-Pendik Kaynarca: Selamet Yılmaz
Şişli Yayla-Kumkapı Sarıçubuk: Furkan Türkyılmaz
Tunusbağı-taşdelen: Tugay Kaşıtoğlu
Tuzla Mimarsinan-Esenkent: İdriscan Ocakdan
Vardar-Sağmalcılar: Murat Zirek
Yamanspor-Yeldeğirmeni: Atakan Kozik
Yeni Levent Konaklar – Bağcılar İSTOÇ: Gökmen Dağ
Yenigayret-Balatspor: Semih Gökmen
Yeşil Esenyurt-Gürpınar: Barış Esa
Zeytinburnu 1957- Boğaziçi: Özer Bektaş

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!