DOLAR 7,8397
EURO 9,3633
ALTIN 448,55
BIST 1.341
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Az Bulutlu
İstanbul
16°C
Az Bulutlu
Cts 14°C
Paz 15°C
Pts 15°C
Sal 8°C

SAL’da 5. Hafta Hakemleri açıklandı

SAL’da 5. Hafta Hakemleri açıklandı
06.10.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde, 7 ve 8 Ekim 2017 tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Buna göre, haftanın programı ve Hakemlerin listesi şöyle:

1.Grup
Albayrak – Yenibosnaspor: İlker Kara
Dudullu – Başakşehirspor: Fevzi Erdem Akbaş
Gültepespor – Esentepe Adıyamanspor: Oğuzhan Alkan
Güngörenspor – Leventspor: Oktay Önge
İstanbul Bafraspor – Davutpaşaspor: Emre Malok

2. Grup
1877 Alemdağspor – Topkapıspor: Onur Mert
Dikilitaş – Sekbanlar: Fatih Okhan
Kartalgücüspor – Zeytinburnu 1957: Tolga Ahmet Kalaycı
Kulaksız Okspor – Kuştepespor: Umutcan Bayram
Sultanbeylispor – Ayazağaspor: Süheyl Onur Sırma

3.Grup
Bağcılar İSTOÇ – Yıldırımbosnaspor: Cemal Bingül
Beyoğlu Yeniçarşı – Soğuksuspor: Alpaslan Dedeş
Gültepe Özgençlik – Arnavutköy Belediyespor: İsa Koçman
İstanbul Kayaşehirspor – Dolayobaspor: Mustafa Yılmaz
Ortaköyspor-Beşyüzevler: Emre Yüksel

4.Grup
Barbarosspor – İstanbulspor Kulübü: Muhammet Metin Kankaş
Beykozspor 1908 – Küçükyalı Yelkenspor: Süleyman Yavaşoğlu
GOP Yeniköyspor – Ramispor: Sercan Yalçın
Karabekirspor – Başakşehir Kartalspor: Göksel Göktürk
Küçükköyspor – Büyükçekmece Belediyespor: Burak Taşkınsoy

5.Grup
Bostancıspor – Kavacıkspor: Hacı Yağız Başoğlu
Kilyosspor – Kurtköyspor: Gökalp Kurt
Kocasinanspor – Kanaryaspor: Gökmen Dağ
Mahmutbeyspor – Teraziderespor: Orkun Aktaş
Sultanbeyli Uzunderespor – İstanbul Siirtspor: Onur Karabaş

6.Grup
Çeliktepespor – İstanbul Mesudiyespor: Mert Güzenge
Mustafakemalpaşa – Bağcılar Güneşlispor: Ömer Gülhan
Osmaniye İstiklalspor – İstanbul Güngörenspor: Ertuğrul Yolcu
Pendik Kavakpınarspor – Tunaspor: Sercan Yılmaz

7.Grup
Avcılar Belediyespor – Kaynarcaspor: Can Cengiz
Bağlarbaşıspor – Yahya Kemalspor: Gürkan Mahmutoğlu
Ortaçeşmespor – Gazi Mahallesispor: Yusuf Bozdoğan
Şafakspor – Hasköy: Volkan Gündoğdu
Vefa – Akatlarspor: Sezer Polat

8.Grup
Ataşehir Çamolukspor – Irmakspor: Erdem Bayık
Cevizli Anadolu – Paşabahçespor: Oğuzhan Uğurlu
Kağıthanespor – Çayırbaşıspor: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Kartaltepespor – Kestanelikspor: Mehmet Sencer Hayran
Küçükçekmece İY – Ömerli Köyüspor: Fatih Kömel

9.Grup
Altıntepsispor – Kemahspor: Erdoğan Özkaya
Bakırköyspor -İFA: Serdar Akkoçoğlu
Fikirtepe Dumlupınar – Zara Ekinlispor: Bedirhan Yiğitbaş
İstanbul Malatyaspor – Başakşehir İkitellispor: Yiğithan Uçar
Pazariçi Köprülü – Araphanspor: Eren Tur

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!