Dolar 18,6817
Euro 18,1144
Altın 1.014,53
BİST 3.567,60
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
21°C
Hafif Yağmurlu
Cts 22°C
Paz 23°C
Pts 21°C
Sal 21°C

SAL’da hafta içi maçlarının Hakemleri

A+
A-
23.10.2018

İstanbul Süper Amatör Ligde, 24 ve 25 Ekim tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

24 Ekim 2018 Çarşamba
Araphan-Dikilitaş: Ertuğrul Yolcu
Atlasspor-Feriköy: Onur Özütoprak
Barbaros-Küçükköy: Kıvanç Ayyıldız
Batı Trakya-Siirt İstanbul Yavuz Selim: Gökmen Dağ
Beykoz 1908-İstanbul Bulancak: Erkan Yurtsever
Çamlıcaspor-Yıldıztabya: Muhammet Mete Dirice
Davutpaşa-Levent: Özer Bektaş
Gümüşsuyu-Kestanelik: Seyfettin Alper Yılmaz
Hasköy-Sultanbeyli: Bekir Özcan
Irmakspor-Bağlarbaşı: Mehmet Tolga Tarık
İstanbul Ağrıspor-İstinye: Uğur Kam
İstanbul Mesudiye-İstanbul Kayaşehir: Göksel Göktürk
Kanarya-Kadırga: Kemal Mavi
Kartalgücü-İstanbul Sinop: Selamet Yılmaz
Kaynarca-Cevizli Anadolu: Sercan İçöz
Küçükçekmece İY-İstanbul Bafra: Kadir Cengiz
Muratbey-Bayrampaşa Altıntepsi: Arda Merdin
Nişantaşı-Beyoğlu Yeniçarşı: Emre Malok
Okspor-Denizköşkler: Kadir Halit Altıntaş
Osmaniye İstiklal-Çıksalın: İsmail Barkın Özsavlu
Sekbanlar-Kocasinan: Murat Yaroğlu
Şirintepe-Çantaköy: Ahmet Tunç Şen
Yahya Kemal-Yenibosna: Mehmet Demirel
Yıldırımbosna-Mecidiyeköy: Muhammed Oğulcan Malkoç


25 Ekim 2018 Perşembe
Arnavutköy Belediye-Avcılar Belediye: Cemal Bingül
Bakırköyspor-1453 Fatih Gençlik: İsmail Çetin
Büyükçekmece Belediye-Ayazağa: Orkun Aktaş
Çakmakspor-Çeliktepe: Uğur Kam
Davutpaşa-Levent: Özer Bektaş
Dolayoba-İFA: Çağdaş Altay
Gazi Mahallesi-Rami: Murat Toraman
İstanbul Beylikdüzü-Ataşehir Çamoluk: Muhammet Dursun
İstanbul Siirtgücüspor-İstanbul Güngören: Hakan Deniz
İstanbul Türk Telekomspor-Şafakspor: Emre Çiğdem
Karabekirspor-Soğuksuspor: Muhammet Mete Dirice
Kartaltepe-Piyalepaşa: Furkan Türkyılmaz
Kavacık-Kurtköyspor: Mehmet Ali Aydemir
Mahmutbey-İstanbul Sahilspor: Gökçen Seven
Maltepe Yıldız-Ortaköy: Oğuzhan Demir
Merkezefendi-Albayrak: Kadir Kerem Erdal
Paşabahçe-Çekmeköy Belediye Alemdağ: Erkan Yurtsever
Reşitpaşa-Başakşehir: Habip Tiryaki
Silivri Alibey-Hamidiyespor: Yunus Yavuz
Sütlüce-Pazariçi Köprülü: İlker Kara
Tunaspor-Bulvarspor: Berkay Urlu
Üsküdar Anadolu-Kağıthane: Selamet Yılmaz
Yeniköy-Kuştepe: Mert Güzenge

AmatorLig.Net

Takımlar listede alfabetik olarak dizilmiştir


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!