DOLAR 7,4520
EURO 9,0267
ALTIN 440,86
BIST 1.560
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 7°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
7°C
Parçalı Bulutlu
Per 11°C
Cum 13°C
Cts 14°C
Paz 15°C

SAL’da Haftanın Hakemleri açıklandı

SAL’da Haftanın Hakemleri açıklandı
30.11.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde, 1 ve 2 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Buna göre haftanın programı ve Hakemler şöyle;

1.Grup
Ataşehir Çamoluk – Çeliktepe (Başıbüyük) Oğuzhan Gökçen
Ayazağa – Ortaköy (Ayazağa) Cihan Ataş
Beylikdüzü – Çekmeköy Bld. Alemdağ (Kavaklı) Erdoğan Özkaya
Büyükçekmece Bld. – Çakmak (Büyükçekmece) M. Oğulcan Malkoç
Paşabahçe – Bulvarspor (Paşabahçe) İdriscan Ocakdan
Tuna – Maltepe Yıldız (Bayrampaşa Bld.) Mustafa Yılmaz

2.Grup
Gümüşsuyu – Batı Trakya (Ortaçeşme) Savaş İlhan
Kestanelik – Altıntepsi (İzzetin) Serdar Akkoçoğlu
Nişantaşı – Dikilitaş (Yusuf Tunaoğlu) Volkan Uçkan
Yahya Kemal – Beyoğlu Yeniçarşı (Yahya Kemal) Cihan Ataş
Yenibosna – İstanbul Siirt (İl Özel İdare) Taner Çakır


3.Grup
İstanbul Güngören – Kağıthane (Yahya Baş) Miraç Burak Özdöl
İstanbul Siirtgücü – Kuştepe (Esenyurt Bld.) Mustafa İlker Gür
Mahmutbey – Gazi Mahallesi (İSTOÇ) Abdülkadir Düzgün
Pazariçi Köprülü – Rami (Yıldıztabya) Sinan Ertingü
Sütlüce – Üsküdar Anadolu (Beyoğlu) Yener İnci
Yeniköy – İstanbul Sahil (Çayırbaşı) Onur Özütoprak

4.Grup
Atlas – İstanbul Bulancak (Asım Kara) S. Alper Yılmaz
Bağlarbaşı – Cevizli Anadolu (Selimiye) S. Onur Sırma
Beykoz 1908 – Küçükçekmece İY (Paşabahçe) Göksel Göktürk
Hasköy – Kaynarca (Beyoğlu) Semih Gökmen
Irmak – Feriköy (Merkezefendi) Ab. Buğra Taşkınsoy
Sultanbeyli – İstanbul Bafra (Sultanbeyli Bld) Uğur Kam

5.Grup
Arnavutköy Bld. – Soğuksu (Bolluca) Umutcan Bayram
Davutpaşa – Merkezefendi (Namık Sevik) Mustafa Kürşat Filiz
Dolayoba – Avcılar Bld. (Dolayoba) Serhad Ürkmez
İFA – Albayrak (İFA) Fevzi Erdem Akbaş
Levent – Başakşehir (İsmet İnönü) M. Hasan Küçük


6.Grup
İstanbul Mesudiye – İstanbul Sinop (Kavacık 15 Temmuz) Kıvanç Ayyıldız
Kartalgücü – Şirintepe (Kartal Yunus) Uğur Altay
Küçükköy – Çantaköy (Küçükköy) Ozan Ergün
Mecidiyeköy – Denizköşkler (Yahya Kemal) Murat Yaroğlu
Yıldırımbosna – İstanbul Kayaşehir (Bayrampaşa İBB) Yalçın Taşkınfurat

7.Grup
İstanbul Türk Telekom – Bakırköy (Metin Oktay) Bekir Özcan
Kartaltepe – Dudullu (Bayrampaşa Bld.) Özer Bektaş
Piyalepaşa – 1453 Fatih Gençlik (Beyoğlu) Ertuğrul Yolcu
Şafak – Hamidiye (Rami) Oğuzcan Duran

8.Grup
Çıksalın – Yıldıztabya (Beyoğlu) Kutluhan Taşçı
İstanbul Ağrı – Çamlıca (Kaynarca) Aykut Sergin
İstinye – Kadırga (Çayırbaşı) Arda Terzi
Osmaniye İstiklal – Tuzla Şifa (Bakırköy Bld. 1 Nolu) Muhammed Dursun
Sekbanlar – Kanarya (Bayrampaşa İBB) Hakan Deniz

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!