Dolar 15,5870
Euro 16,3286
Altın 913,93
BİST 2.390,79
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Açık
İstanbul
22°C
Açık
Sal 23°C
Çar 17°C
Per 18°C
Cum 19°C

SAL’da Haftanın Hakemleri belli oldu

A+
A-
08.12.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde, 9, 10 ve 11 Aralık 2017 tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Haftanın programı ve Hakemlerin isimleri şu şekilde:

1.Grup
Albayrakspor – Davutpaşa: Recep Buğra Çetin
Dudulluspor – Çubukluspor: Onur Çakır
Gültepespor – Başakşehirspor: Hakan Karaburunoğlu
İstanbul Bafraspor – Esentepe Adıyaman: Barış Esa

2.Grup
1877 Alemdağ – Yeşil Esenyurt: Yusuf Bozdoğan
Dikilitaş – Kuştepe: Yalçın Taşkınfurat
Kartalgücü – Sekbanlar: Oğuzhan Uğurlu
Kulaksız Okspor – Ayazağaspor: Sercan Yalçın
Sultanbeylispor – Topkapıspor: Çağrı Kaya


3.Grup
Bağcılar İSTOÇ – Soğuksuspor: Alpaslan Dedeş
Beyoğlu Yeniçarşı – Çapa: Mehmet Sencer Hayran
Gültepe Özgençlik – Yıldırım Bosna: Muhammet Dursun
İstanbul Kayaşehir – Arnavutköy Belediyespor: M. Halil Dizieğri
Ortaköy – Dolayoba: Umutcan Bayram

4.Grup
Barbaros – Büyükçekmece Belediyespor: Ali Koç
Beykoz 1908 – Başakşehir Kartal (Pazartesi): Murat Yaroğlu
GOP Yeniköy – Küçükyalı Yelken: Sezer Yalçın
Karabekirspor – Nişantaşı: Selamet Yılmaz
Küçükköyspor – Rami: Oktay Önge

5.Grup
Bostancıspor – Kurtköy: Bedirhan Yiğitbaş
Kilyos – Kanarya: Muhammed Ömür
Kocasinan – İstanbul Siirt: Sercan Yılmaz
Mahmutbey – Merkezefendi: Turgay Güzel
Sultanbeyli Uzundere – Terazidere: Gürkan Mahmutoğlu

6.Grup
Çeliktepespor – Bağcılar Güneşli: Atıf Ömer Üçgül
Mustafakemalpaşa – Yıldıztabya: Yener İnci
Osmaniye İstiklal – Tunaspor: Kadir Halit Altıntaş
Pendik Kavakpınar – İstanbul Mesudiye: Muhammet Metin Kankaş

7.Grup
Avcılar Belediyespor – Yahya Kemal: Celal Özağdaş
Bağlarbaşı – Gazi Mahallesi: Süleyman Yavaşoğlu
Ortaçeşme – Akatlar: Muhammet Metin Kankaş
Şafakspor – Kaynarca: Ömer Gülhan
Vefa – Kartal Belediyespor: Gökmen Dağ

8.Grup
Ataşehir Çamoluk – Kestanelik: Savaş İlhan
Cevizli Anadolu – Çayırbaşı: Sedat Korum
Kağıthanespor – Yedikule: İsah Demircan
Kartaltepespor – Ömerli Köyü: Kadir Cengiz
Küçükçekmece İY – Paşabahçespor: Tayfun Yurdakul

9.Grup
Bakırköyspor – Pazariçi Köprülü: Sercan Yalçın
Bayrampaşa Altıntepsi – B. İkitelli Köyiçi: Muhammed Oğulcan Malkoç
İstanbul Malatyaspor – İFA: Gökçen Seven
Zara Ekinlispor – Araphan: Doğukan Erel

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!