DOLAR 8,0580
EURO 9,6752
ALTIN 460,38
BIST 1.408
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Paz 19°C
Pts 17°C
Sal 16°C
Çar 18°C

SAL’da Hakemler açıklandı

20.10.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde, 21 ve 22 Ekim 2017 tarihlerinde oynanacak maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

Buna göre, program ve Hakemlerin listesi şöyle;

1.Grup
Davutpaşa -Çubuklu: Yiğithan Uçar
Esentepe Adıyaman – Başakşehir:  Fatih Kömel
Güngören – İstanbul Bafra: Ömer Gülhan
Levent – Gültepe:  Alpaslan Dedeş
Yenibosna – Dudullu:  Orkun Aktaş

2.Grup
Ayazağa – Topkapı:  Gökalp Kurt
Kartalgücü – Kulaksız Okspor:  Can Cengiz
Kuştepe – Yeşil Esenyurt:  Furkan Çelik
Sekbanlar – 1877 Alemdağ:  Emre Yüksel
Zeytinburnu 1957 – Sultanbeylispor:  Serhat Tan

3.Grup
Arnavutköy Belediyespor – Çapa:  Kadir Akpınar
Beşyüzevler – Bağcılar İSTOÇ:  Muhammed Oğulcan Malkoç
Dolayoba – Beyoğlu Yeniçarşı:  Erkan Yurtsever
Ortaköy – Gültepe Özgençlik:  Erdi Polat
Yıldırımbosna – Soğuksu:  Ertuğrul Yolcu

4.Grup
Barbaros – GOP Yeniköy:  Sercan İçöz
Büyükçekmece Belediye spor – Karabekir:  Serdar Aslan
İstanbulspor Kulübü – Beykoz 1908:  Gökmen Dağ
Küçükyalı Yelken – Başakşehir Kartal:  Enes Akmeşe
Rami – Nişantaşı:  Tolga Akbaba

5.Grup
Bostancı – Kocasinan:  Kaan Şener
İstanbul Siirt -Teraziderespor: Emre Malok
Kanaryaspor – Merkezefendi:  Gökçen Seven
Kavacık – Sultanbeyli Uzundere:  Tolga Ahmet Kalaycı
Kurtköy – Mahmutbeyspor:  Cem Boratay Ala

6.Grup
Bayrampaşa Tuna – Yıldıztabya:  Batuhan Bayar
İstanbul Güngörenspor – Mustafakemalpaşa:  Gürkan Mahmutoğlu
İstanbul Mesudiyespor – Bağcılar Güneşli:  Bedirhan Yiğitbaş
Kadırga – Çeliktepespor:  Selamet Yılmaz

7.Grup
Gazi Mahallesi – Akatlar:  Sercan Yalçın
Hasköy – Ortaçeşmespor:  İsmail Çalışkan
Kaynarcaspor – Vefa: Selamet Yılmaz
Şafakspor – Bağlarbaşıspor:  Mustafa Yılmaz
Yahya Kemal – Kartal Belediye:  İsah Demircan

8.Grup
Ataşehir Çamoluk – Küçükçekmece İY:  Oğuzhan Uğurlu
Irmakspor – Cevizli Anadolu:  Aytaç Geçgel
Kestanelik – Kağıthanespor:  Kadir Cengiz
Ömerli Köyü – Yedikulespor: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Paşabahçe – Çayırbaşıspor:  Hakan Ülker

9.Grup
Araphanspor – İFA: Tolga Akbaba
Bakırköyspor – Kemahspor:  Umutcan Bayram
Bayrampaşa Altıntepsi – Fikirtepe Dumlupınar:  Mehmet Sencer Hayran
İstanbul Malatyaspor – Zara Ekinli:  Volkan Gündoğdu
Pazariçi Köprülü – Başakşehir İkitelli:  Mehmet Tolga Tarık

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!