DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
ALTIN 485,73
BIST 1.423
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Az Bulutlu
İstanbul
26°C
Az Bulutlu
Cts 29°C
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 29°C

SAL’da Hakemler açıklandı

23.10.2015
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig’de 24-25 Ekim 2015 tarihlerinde oynanacak olan karşılaşmalarını yönetecek Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1.Grup
Çeliktepe Ümitspor – Sultanbeylispor: Oğuzhan Çakır
Davutpaşaspor – Erokspor: Erdoğan Özkaya
Dolayobaspor – Merkezefendispor: Çağrı Kaya
Ortaköyspor – Gazi Mahallesispor: Gökmen Dağ
Pazariçi Köprülüspor – Ramispor: İsah Demircan

2.Grup
Çayırbaşıspor – Çatalca Öznakkaşspor: Recep Buğra Çetin
Çeliktepespor – Çamlıcaspor: Deniz Hasanoğlu
Esenlerspor – Ortaçeşmespor: Bülent Sağıroğlu
İstanbul Kastamonuspor – Öz Trabzonlular: Hakan Karaburunoğlu
Nişantaşıspor – Bakırköyspor: Melih Ortakcı

3.Grup
Ayazağaspor – Ataşehir Çamolukspor: Kadir Sevim
Bağcılarspor – Bostancıspor: Berkay Erdemir
Bağlarbaşıspor – Yücespor: Sercan Yılmaz
Esenyurt İncirtepespor – Nurtepespor: Bahadır Yılmaz
K. Çekmece Yeşilova Esnaf – Kurtköyspor: Gökalp Kurt
Öz Alibeyköyspor – Altıntepsi Makelspor: Volkan Karataş

4.Grup
Alibeyköyspor – Albayrakspor: İlker Yasin Avcı
Beyoğlu Yeniçarşı – Osmaniye İstiklal: Tolga Mustafa Kanarya
Gürpınarspor – Taksimspor: Burak Kaplan
Irmakspor – Poligon Fethiyespor: Mehmet Tolga Tarık
İstanbul Sinopspor – İstanbul Bayburtspor: Fikret Hakan Abay
Kartal Belediyespor – Kavacıkspor: İsmail Şen

5.Grup
Bahçelievler Gümüşhanespor – Silivri Alibeyspor: Tolga Odabaşı
Damlaspor – Acıbademspor: Serhat Ateş
Gülsuyuspor – Kadırgaspor: Atakan Kozik
Hasköyspor – Pendikgücü: Mehmet Türkmen
Karabekirspor – Kuştepespor: Mehmet Can Özkan
Yeşilpınarspor – Avcılar Belediyespor: Erhan Sargın

6.Grup
Batı Trakyaspor – Şafakspor: Mustafa Salih Erol
Kaynarcaspor – Çıksalınspor: Eren Erdoğan
Kocamustafapaşaspor – Selimiyespor: Veysel Karatapan
Kocasinanspor – Küçükçekmecespor: Fahri Var
Şafak 76 – Beykozspor 1908: Oktay Koçak

7.Grup
Alibeyköy Parseller – Selimpaşaspor: Özer Bektaş
Çekmeköyspor – İstinyespor: Murat Madan
Dudulluspor – Okspor: Mahmut Hasan Küçük
Mecidiyeköyspor – Güneşlispor: Volkan Aktan
Zeytinburnuspor – Esentepe Adıyamanspor: Serhat Tan

8.Grup
Galataspor – Yenibosnaspor: Ozan Bileyci
İzzettinspor – Zara Ekinlispor: Sertan Deniz
Ömerli Köyüspor – Feriköy: Abdullah Buğra Taşkınsoy
Selvispor – İstanbul Beylikdüzüspor: Serkan Karaca
Topkapıspor – Kağıthanespor: Oğuz Kaan Işık
Yeşilköyspor – Yeniköyspor: Müjdat Duman

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!