DOLAR 8,1403
EURO 9,7109
ALTIN 453,24
BIST 1.376
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Çok Bulutlu
İstanbul
16°C
Çok Bulutlu
Çar 17°C
Per 15°C
Cum 13°C
Cts 14°C

Süper Amatör Lig 1 Ekim Pazar Canlı Maç Skorları

01.10.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 4. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 1, 3, 5, 7 ve 9. grup takımlarının maçların canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona WhatsApp ve SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar bittiğinde puan durumu eklenecektir.

1 Ekim 2017 Pazar maç programı

1. Grup
13.30 Davutpaşaspor 2-2 Albayrak (Namık Sevik)
15.30 Yenibosna 8-1 Güngörenspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
15.30 Çubukluspor 0-0 Dudullu (Kavacık)
15.30 Başakşehirspor 1-0 Gültepespor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
15.30 Esentepe Adıyamanspor 1-1 İstanbul Bafraspor (Zara Ekinli)

3. Grup
15.30 Arnavutköy Belediyespor 2-1 İstanbul Kayaşehirspor (Bolluca)
15.30 Dolayobaspor 6-1 Ortaköyspor (Dolayoba)
15.30 Çapaspor 3-4 Beyoğlu Yeniçarşıspor (Namık Sevik)
15.30 Soğuksuspor 5-0 Bağcılar İSTOÇ (Paşabahçe)
15.30 Yıldırım Bosnaspor 4-2 Gültepe Özgençlikspor (Bayrampaşa Belediye)


5. Grup
13.30 Teraziderespor 0-6 Sultanbeyli Uzundere (Bayrampaşa Belediye)
15.30 Kanaryaspor 1-0 Kilyosspor (Kanarya)
15.30 Kurtköyspor 3-0 Bostancıspor (Gedik Üniversitesi Çamlık)
15.30 Merkezefendispor 0-1 Mahmutbeyspor (Merkezefendi)
15.30 İstanbul Siirtspor 1-0 Kocasinanspor (Fatih Mimar Sinan)

7. Grup
15.30 Yahya Kemal 2-1 Avcılar Belediyespor (Yahya Kemal)
15.30 Kaynarca 1-4 Şafakspor (Kaynarca)
15.30 Kartal Belediyespor 1-1 Vefa (Kartal Yunus)
15.30 Gazi Mahallesi 1-2 Bağlarbaşıspor (Gazi Mahallesi)
16.00 Akatlar 1-1 Ortaçeşmespor (Çilekli)

9. Grup
13.30 B. İkitellispor 1-2 B. Altıntepsispor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
15.00 İFA 1-1 İstanbul Malatyaspor (İFA)
15.00 Kemahspor 2-0 Fikirtepe Dumlupınar (Selimiye)
15.00 Pazariçi Köprülü 0-3 Bakırköyspor (Rami)
15.30 Araphanspor 1-1 Zara Ekinlispor (Yıldıztabya)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!