DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Pts 14°C
Sal 15°C
Çar 6°C
Per 4°C

Süper Amatör Lig 11 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları

Süper Amatör Lig 11 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları
11.12.2016
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde hafta bugün oynanacak maçlarla tamamlanacak. 1, 3, 5, 7 ve 9. Gruplardaki takımların oynayacağı maçların canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecek.

Skor bildirmek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona WhatsApp’tan mesaj yollayabilirsiniz.

11 Aralık 2016 Pazar maç programı

1. Grup
14.00 Kartal Belediyespor 1-0 Nişantaşı (Kubilay Köse)
15.00 Yücespor 1-3 Esentepe Adıyaman (Bakırköy 1 No’lu)
15.00 Davutpaşaspor 2-0 Mustafakemalpaşa (Namık Sevik)
15.00 Kanlıcaspor 1-2 Kulaksız Okspor (Ortaçeşme)
— . — İstinyespor 0-3 Topçularspor (Hükmen)

sal1

 

3. Grup
12.00 Kuruçeşmespor 1-2 Kestanelik (Çilekli)
15.00 Gazi Mahallesispor 1-0 Kadırga (Gazi Mahallesi)
15.00 Yeşilpınar 1-1 Kuştepespor (Alibeyköy)
15.00 Paşabahçe 2-0 Merkezefendi (Paşabahçe)
15.00 GOP Yeniköyspor 3-1 Galataspor (Bolluca)

sal3

5. Grup
13.00 Osmaniye İstiklalspor 3-0 Mecidiyeköy (Bakırköy 1 No’lu)
14.00 Yahya Kemalspor 2-3 Çayırbaşı (Yahya Kemal)
15.00 Beylikdüzü 1-1 Kocasinanspor (Gürpınar)
15.00 Kaynarcaspor 3-0 Bağcılar Güneşli (Kaynarca)
15.00 Alibeyköy Parsellerspor 0-5 Tuzla Şifaspor (Karadolap)

5sal




7. Grup
13.00 Soğuksuspor 4-1 Yıldırım Bosna (Paşabahçe)
14.00 Ortaköyspor 0-0 Kurtköyspor (Çilekli)
15.00 Sütlücespor 0-0 Çatalca İhsaniye (Beyoğlu)
15.00 Yeldeğirmeni 2-2 Albayrakspor (Selimiye)
15.00 Ramispor 2-1 Yenibosnaspor (Rami)

sal7

9. Grup
15.00 İkitellispor 4-2 Başakşehir Kartalspor (Halkalı Etap)
15.00 Pazariçi Köprülüspor 4-0 Anadolu Hisarıspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Çeliktepespor 0-2 Ayazağaspor (Seyrantepe)
17.00 İstanbul Malatyaspor 2-0 Karabekirspor (Vefa)
— . — Esenler Tokatspor 0-3 Hasköyspor (Hükmen)

sal9

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!