Dolar 17,9331
Euro 18,4099
Altın 1.039,38
BİST 2.864,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Paz 26°C
Pts 29°C
Sal 29°C
Çar 30°C

Süper Amatör Lig 11. Hafta Maç Programı

A+
A-
08.11.2017

İstanbul Süper Amatör Lig 11. Hafta maç programı belli oldu. 11 Kasım Cumartesi ve 12 Kasım Pazar günün oynanacak maçların programı şu şekilde oluştu…

11 Kasım 2017 Cumartesi
2. Grup
12.30 1877 Alemdağspor – Dikilitaşspor (Alemdağ)
14.30 Sultanbeylispor – Kulaksız Okspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
14.30 Yeşil Esenyurtspor – Kartalgücüspor (Esenyurt Bld.)
14.30 Topkapıspor – Zeytinburnu 1957  (F. Mimarsinan)
14.30 Ayazağaspor – Sekbanlarspor (Ayazağa Atatürk)
–.– Kuştepespor (BAY)

4. Grup
11.30 Beykoz 1908 – GOP Yeniköyspor (Paşabahçe)
14.30 Nişantaşıspor – Barbarosspor (Yusuf Tunaoğlu)
14.30 Başakşehir Kartalspor – İstanbulspor Kulübü (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14.30 Küçükyalı Yelkenspor – Büyükçekmece Belediyespor (Başıbüyük)
16.30 Karabekirspor – Küçükköyspor (Ümraniye Bld. Suni)
–.– Ramispor (BAY)

6. Grup
14.00 Bağcılar Güneşlispor – Kadırgaspor (Mahmutbey)
14.30 Çeliktepespor – Pendik Kavakpınarspor (Seyrantepe)
14.30 Mustafakemalpaşaspor – Osmaniye İstklalspor (Avcılar Atatürk)
15.30 İstanbul Mesudiyespor – İstanbul Güngörenspor (Paşabahçe)
–.– Yıldıztabyaspor 0-3 Topçularspor (Hükmen)
–.– Bayrampaşa Tunaspor (BAY)

8.Grup
13.30 Paşabahçespor – Kestanelikspor (Paşabahçe)
14.30 Cevizli Anadoluspor – Küçükçekmece İY (Asım Kara)
14.30 Kağıthanespor – Kartaltepespor (Nurtepe)
14.30 Yedikulespor – Ataşehir Çamolukspor (Namık Sevik)
14.30 Çayırbaşıspor – Irmakspor (Çayırbaşı)
–.– Ömerli Köyüspor (BAY)



12 Kasım 2017 Pazar Programı

1. Grup
14.30 Gültepespor – İstanbul Bafraspor (Yahya Kemal)
14.30 Dudulluspor – Albayrakspor (Dudullu)
14.30 Çubukluspor – Güngörenspor (Çavuşbaşı)
14.30 Başakşehirspor – Leventspor (Bolluca)
14.30 Esentepe Adıyamanspor – Yenibosnaspor (Zara Ekinli)
–.– Davutpaşaspor (BAY)

3. Grup
10.45 Çapaspor – Ortaköyspor (Namık Sevik)
14.00 Bağcılar İSTOÇ – Gültepe Özgençlik (Mahmutbey)
14.30 Soğuksuspor – Beşyüzevlerspor (Soğuksu)
14.30 Yıldırım Bosnaspor – Dolayobaspor (Bayrampaşa Bld.)
15.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor – İstanbul Kayaşehirspor (Alibeyköy)
–.– Arnavutköy Belediyespor (BAY)

5. Grup
12.00 Mahmutbeyspor – Kilyosspor (Mahmutbey)
12.30 Teraziderespor – Kavacıkspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Merkezefendispor – Bostancıspor (Merkezefendi)
14.30 İstanbul Siirtspor – Kurtköyspor (F. Mimarsinan)
15.00 Sultanbeyli Uzunderespor – Kocasinanspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
–.– Kanaryaspor (BAY)

7. Grup
11.00 Kartal Belediyespor – Şafakspor (Kubilay Köse)
14.00 Akatlarspor – Hasköyspor (Çilekli)
14.30 Ortaçeşmespor – Bağlarbaşıspor (Ortaçeşme)
14.30 Vefa – Avcılar Belediyespor (Namık Sevik)
14.30 Gazi Mahallesispor – Kaynarcaspor (Gazi Mahallesi)
–.– Yahya Kemalspor (BAY)

9. Grup
Bu hafta 9. Grupta maç yok.

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!