DOLAR 8,4754
EURO 10,0604
ALTIN 493,49
BIST 1.414
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 35°C
Sıcak
İstanbul
35°C
Sıcak
Per 36°C
Cum 38°C
Cts 30°C
Paz 32°C

Süper Amatör Lig 11 Ocak 2020 Cumartesi Canlı Maç Skorları

11.01.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 16. hafta, bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS ve ya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.


11 Ocak 2020 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
14:30 İstinyespor 1-0 Dolayobaspor (Çayırbaşı)
14:30 Çıksalınspor 0-1 Bağlarbaşıspor (Beyoğlu)
14:30 Yeşil Esenyurtspor 0-3 Kartalspor (Esenyurt)
14:30 Söğütlüçeşmespor 0-4 Bakırköyspor (İFA)
— . — Kavacıkspor 3-0 h Karadolapspor
— . — Fatih 1453 Spor  0-3 h Bayrampaşa Tunaspor

3. Grup
12:30 Kuştepespor 0-3 Gaziosmanpaşa (Nurtepe)
12:30 Çapaspor 5-2 İstanbul Güngörenspor (Namık Sevik)
12:30 Büyükçekmece Mimarobaspor 0-3 İstanbul Sinopspor (Baba Hakkı)
14:30 Batı Trakya Türkleri 2-0 Yücespor (Merkezefendi)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor 3-5 Selimiyespor (Büyükçekmece)
15:00 Beykoz Çavuşbaşıspor 1-1 Cevizli Anadoluspor (Hanefi Dilmaç)




5. Grup
12:30 İstanbul Bafraspor 2-4 Yedikulespor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Küçükçekmecespor 1-3 İstanbul Kayaşehirspor (K. Metin Oktay)
14:30 Feriköyspor 1-1 İstanbul Bulancakspor (Feriköy)
14:30 İstanbul Bayburtspor 3-0 h Kestanelikspor (Nurtepe)
14:30 Albayrakspor 6-0 Ortaçeşme (Albayrak Çim)
14:30 Yenibosnaspor 2-0 Tunusbağı (Bahçelievler İÖİ)

7. Grup
12:30 Balatspor 0-8 Pazariçi Köprülü (Beyoğlu)
14:30 Küçükçekmece İY 0-2 Irmakspor (Halkalı Etap)
14:30 Çamlıcaspor 1-1 Muratbeyspor (Alemdağ)
14:30 Soğuksuspor 1-3 Kağıthanespor (Paşabahçe)
14:30 Dudulluspor 1-1 Kulaksız Okspor (Dudullu)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!