Dolar 33,0651
Euro 36,2005
Altın 2.619,76
BİST 11.231,62
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Cum 33°C
Cts 33°C
Paz 32°C
Pts 31°C

Süper Amatör Lig 12. Hafta Maç Programı

A+
A-
15.11.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde 2. devre maçları bugün başlıyor. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları 12. hafta maçlarını 18 Kasım Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları 19 Kasım Pazar günü sahaya çıkacaklar.

18 Kasım 2017 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
10.45 Davutpaşaspor – Yenibosnaspor (Namık Sevik)
14.30 Esentepe Adıyamanspor – Leventspor (Cebeci)
14.30 Çubukluspor – Albayrakspor (Çavuşbaşı)
14.30 Dudulluspor – İstanbul Bafraspor (Dudullu)
–.– Başakşehirspor 3-0 Güngörenspor (Hükmen)
–.– Gültepespor (BAY)

3. Grup
12.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Gültepe Özgençlikspor (Alibeyköy)
14.30 Arnavutköy Belediyespor – Dolayobaspor (Bolluca)
14.30 Yıldırım Bosnaspor – Beşyüzevlerspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Çapaspor – İstanbul Kayaşehirspor (Namık Sevik)
15.00 Soğuksuspor – Ortaköyspor (Paşabahçe)
–.– Bağcılar İSTOÇ (BAY)

5. Grup
11.00 Mahmutbeyspor – Kocasinanspor (İFA)
12.30 Teraziderespor – Bostancıspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Kanaryaspor – Kurtköyspor (Kanarya)
14.30 İstanbul Siirtspor – Kavacıkspor (F. Mimarsinan)
14.30 Merkezefendispor – Kilyosspor (Merkezefendi)
–.– Sultanbeyli Uzunderespor (BAY)

7. Grup
12.30 Vefa – Bağlarbaşıspor (Namık Sevik)
14.00 Akatlarspor – Şafakspor (Çilekli)
14.30 Yahya Kemalspor – Kaynarcaspor (Kavacık)
14.30 Gazi Mahallesispor – Hasköyspor (Gazi Mahallesi)
14.30 Kartal Belediyespor – Avcılar Belediyespor (Kubilay Köse)

9. Grup
14.30 Başakşehir İkitellispor – Kemahspor (Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Pazariçi Köprülüspor – Fikirtepe Dumlupınarspor (Yıldıztabya)
14.30 Bakırköyspor – Bayrampaşa Altıntepsispor (Bakırköy Bld. 1 Nolu)
14.30 Araphanspor – İstanbul Malatyaspor (Alibeyköy)
15.00 İFA – Zara Ekinli (İFA)
–.– Ortaçeşmespor (BAY)


19 Kasım 2017 Pazar Maç Programı

2. Grup
14.30 Kuştepespor – Sekbanlarspor (Feriköy)
14.30 Ayazağaspor – Zeytinburnu 1957 (Ayazağa Atatürk)
15.00 Topkapıspor – Kartalgücüspor (F. Mimarsinan)
15.00 Yeşil Esenyurtspor – Dikilitaşspor (Esenyurt)
17.00 1877 Alemdağspor – Kulaksız Okspor (Alemdağ)
–.– Sultanbeylispor (BAY)

4. Grup
14.30 Ramispor – Büyükçekmece Belediyespor (Rami)
14.30 Küçükyalı Yelkenspor – İstanbulspor Kulübü (Başıbüyük)
14.30 Başakşehir Kartalspor – Barbarosspor (Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Nişantaşıspor – Küçükköyspor (Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Karabekirspor – GOP Yeniköyspor (Ümraniye Bld. Suni Çim)
–.– Beykozspor 1908 (BAY)

6. Grup
14.30 Bayrampaşa Tunaspor – İstanbul Güngörenspor (Bayrampaaş Bld.)
14.30 Yıldıztabyaspor – Osmaniye İstiklalspor (Yıldıztabya)
14.30 Mustafakemalpaşaspor – Pendik Kavakpınarspor (Avcılar Atatürk)
12.30 İstanbul Mesudiyespor – Kadırgaspor (Paşabahçe)
–.– Bağcılar Güneşlispor 3-0 Topçularspor (Hükmen)
–.– Çeliktepespor (BAY)

8. Grup
14.30 Ömerli Köyüspor – Kestanlikspor (Hadımköy)
14.30 Paşabahçespor – Irmakspor (Paşabahçe)
14.30 Çayırbaşıspor – Ataşehir Çamolukspor (Çayırbaşı)
14.30 Yedikulespor – Kartaltepespor (Namık Sevik)
14.30 Kağıthanespor – Küçükçekmece İY (Nurtepe)
–.– Cevizli Anadoluspor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!