DOLAR 7,8789
EURO 9,5319
ALTIN 462,71
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 16°C
Paz 15°C

Süper Amatör Lig 12 Ocak 2020 Pazar Canlı Maç Skorları

Süper Amatör Lig 12 Ocak 2020 Pazar Canlı Maç Skorları
12.01.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 16. hafta, bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS ve ya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.


12 Ocak 2020 Pazar Maç Programı

2. Grup
14:30 Osmaniye İstiklalspor 5-2 Valide Tayfunspor (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 İstanbul Siirtgücü 5-0 Yahya Kemalspor (Esenyurt)
14:30 Başakşehirspor 5-0 Paşabahçe (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 İFA 2-0 Ferahevler (İFA)
16:30 Leventspor 1-1 Nişantaşıspor (İsmet İnönü)
— . — Bayrampaşa Altıntepsispor 3-0 h Sütlücespor

4. Grup
12:30 TED İstanbul Koleji 1-0 Sancaktepespor (Paşabahçe)
14:30 Küçükköyspor 3-2 Bayrampaşa Teknikspor (Küçükköy)
14:30 Gülsuyuspor 4-1 Avcılar Belediye Gençlikspor (Asım Kara)
14:30 Kocasinanspor 0-2 Şehzadebaşı (Şenlikköy)
14:30 Gazi Mahallesi 2-0 Beylikdüzüspor (Gazi Mahallesi)
—  . — Esenler Tokatspor 0-3 h Kurtköyspor


6. Grup
10:45 Sekbanlarspor 7-0 Piyalepaşa (İBB Bayrampaşa)
14:30 Şirintepe 2-1 Kuruçeşmespor (Yahya Kemal)
14:30 Yeniköyspor 0-1 İstanbul Esenyurt Orduspor (Çayırbaşı)
14:30 Beylerbeyi 2-1 İstanbul Mesudiyespor (Beylerbeyi 75.Yıl) 76.dakikada yarıda kaldı
16:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 1-2 Kanaryaspor (Şehit Erdem Özçelik)

8. Grup
12:30 Dikilitaşspor 3-0 Kumburgazspor (İsmet İnönü)
12:30 Mecidiyeköyspor 1-4 Ataşehir Çamolukspor (Yahya Kemal)
14:00 Çakmakspor 0-3 Kartal Bulvarspor (Çakmak)
14:30 Taşolukspor 5-2 Rumeli Kavağıspor (Taşoluk)
14:30 Beykozspor 1908 1-0 Çekmeköy Bld.Alemdağspor (Beykoz)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!