Dolar 16,9772
Euro 17,4527
Altın 964,16
BİST 2.371,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Çar 30°C
Per 30°C
Cum 27°C
Cts 24°C

Süper Amatör Lig 13. hafta bülteni açıklandı

A+
A-
07.12.2016

İstanbul Süper Amatör Ligde 13. hafta maçları 10 Aralık Cumartesi ve 11 Aralık Pazar günleri oynanacak. 2, 4, 6, 8 ve 10. Grup takımları maçlarını 10 Aralık 2016 Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları 11 Aralık 2016 Pazar günü oynayacak.

10 Aralık 2016 Cumartesi maç programı

2. Grup
15.00 Mahmutbeyspor – Ömerli Köyüspor (Mahmutbey)
15.00 Ortaçeşmespor – Vardarspor (Ortaçeşme)
15.00 Selimiyespor – Sultanbeylispor (Seimiye)
15.00 Bostancıspor – Bakırköyspor (Yenisahra)
15.00 Dolayobaspor – Küçükköyspor

4. Grup
14.00 Dikilitaşspor – İstanbul Güngörenspor (Çilekli)
14.00 Dudulluspor – Büyükçekmecespor (Dudullu)
15.00 Zara Ekinlispor – Batı Trakyaspor (Zara Ekinli)
15.00 Çubukluspor – Çıksalınspor (Paşabahçe)
15.00 İzzettinspor – Esenyurtspor (izzettin)

6. Grup
14.00 Şile Yıldızspor – 1877 Alemdağspor (Şile)
15.00 İstanbul Bafraspor – İFA (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Taksimspor – İstanbulspor Kulübü (Feriköy)
15.00 Çamlıcaspor – Şafakspor (Alemdağ)
15.00 Gülsuyuspor – Sultanbeyli Uzunderespor (Asım Kara)

8. Grup
13.00 Bağlarbaşıspor – İstanbul Konyaspor (Yenisahra)
15.00 K. Yeşilova Esnafspor – Bahçelievler Gümüşhanespor (K. Kemal Aktaş)
15.00 İstanbul Siirtspor – Bayrampaşa Altıntepsispor (F. Mimarsinan)
15.00 Avcılar Belediyespor – Beykozspor 1908 (Firuzköy)
— . — Çatalca Öznakkaşspor 0-3 Feriköyspor (Hükmen)

10. Grup
12.00 Leventspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (Çilekli)
13.00 İstanbul Mesudiyespor – Yeşilköyspor (Paşabahçe)
15.00 Gürpınarspor – İstanbul Sinopspor (Gürpınarspor)
15.00 Yeniköyspor – Alibeyköyspor (Çayırbaşı)
15.00 Arnavutköy Belediyespor – Sekbanlarspor (Bolluca)




11 Aralık 2016 Pazar maç programı

1. Grup
14.00 Kartal Belediyespor – Nişantaşıspor (Kubilay Köse)
15.00 Yücespor – Esentepe Adıyamanspor (Bakırköy 1 Nolu)
15.00 Davutpaşaspor – Mustafakemalpaşaspor (Namık Sevik)
15.00 Kanlıcaspor – Okspor (Ortaçeşme)
— . — İstinyespor 0-3 Topçularspor (Hükmen)

3. Grup
12.00 Kuruçeşmespor – Kestanelikspor (Çilekli)
15.00 Gazi Mahallesispor – Kadırgaspor (Gazi Mahallesi)
15.00 Yeşilpınarspor – Kuştepespor (Alibeyköy)
15.00 Paşabahçespor – Merkezefendispor (Paşabahçe)
15.00 GOP Yeniköyspor – Galataspor (Bolluca)

5. Grup
13.00 Osmaniye İstiklalspor – Mecidiyeköyspor (Bakırköy 1 Nolu)
14.00 Yahya Kemalspor – Çayırbaşıspor (Yahya Kemal)
15.00 Beylikdüzüspor – Kocasinanspor (Gürpınar)
15.00 Kaynarcaspor – Bağcılar Güneşlispor (Kaynarca)
15.00 Alibeyköy Parsellerspor – Tuzla Şifaspor (Karadolap)

7. Grup
13.00 Soğuksuspor – Yıldırım Bosnaspor (Paşabahçe)
14.00 Ortaköyspor – Kurtköyspor (Çilekli)
15.00 Sütlücespor – Çatalca İhsaniyespor (Beyoğlu)
15.00 Yeldeğirmenispor – Albayrakspor (Selimiye)
15.00 Ramispor – Yenibosnaspor (Rami)

9. Grup
15.00 İkitellispor – Başakşehir Kartalspor (Halkalı Etap)
15.00 Pazariçi Köprülüspor – Anadolu Hisarıspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Çeliktepespor – Ayazağaspor (Seyrantepe)
17.00 İstanbul Malatyaspor – Karabekirspor (Vefa)
— . — Esenler Tokatspor 0-3 HAsköyspor (Hükmen)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!