Dolar 15,6217
Euro 16,3140
Altın 915,18
BİST 2.390,79
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Açık
İstanbul
22°C
Açık
Sal 23°C
Çar 17°C
Per 18°C
Cum 19°C

Süper Amatör Lig 13. Hafta Maç Programı

A+
A-
22.11.2017

İstanbul Süper Amatör Lig’de 2, 4, 6, ve 8. Grup takımları 25 Kasım 2017 Cumartesi günü oynarken, 1, 3, 5, 7 ve 9. Gruplar 26 Kasım 2017 Pazar günü sahaya çıkacaklar. AÖF Sınavlarından dolayı ertelenen karşılaşmalar ise Salı günü oynanacaktır.

25 Kasım 2017 Cumartesi programı

2. Grup
13.30 Zeytinburnu 1957 – Kuştepe (Merkezefendi)
14.00 Dikilitaş – Topkapı (Çilekli)
14.30 Sultanbeyli – 1877 Alemdağ (Sultanbeyli 75. Yıl)
15.00 Kartalgücü – Ayazağa (Kartal Yunus)
15.00 Okspor – Yeşil Esenyurtspor (Beyoğlu) – Salı

4. Grup
14.30 İstanbulspor Kulübü – Ramispor (Hadımköy)
14.30 GOP Yeniköy – Nişantaşı (Terkos)
14.30 Küçükköy – Başakşehir Kartal (Küçükköy)
14.30 Barbaros – Küçükyalı Yelken (Selimiye)
14.30 Beykoz 1908 – Karabekirspor (Şile)

6. Grup
13.30 Osmaniye İstiklal – Bağcılar Güneşli (Bakırköy Bld. 1 Nolu)
14.30 Kadırga – Tunaspor (Namık Sevik)
14.30 Pendik Kavakpınar – Yıldıztabya (Kaynarca)
15.00 Çeliktepe – Mustafakemalpaşa (Seyrantepe) – Salı

8. Grup
11.00 Cevizli Anadolu – Kağıthane (Bulvar)
14.30 Küçükçekmece İdmanyurdu – Yedikule (Halkalı Etap)
14.30 Ataşehir Çamoluk – Paşabahçe (Başıbüyük)
15.00 Kartaltepe – Çayırbaşı (Bayrampaşa Bld.)
15.30 Irmakspor – Ömerli Köyü (Merkezefendi)


26 Kasım 2017 Pazar programı

1. Grup
12.00 Gültepe – Dudullu (Kavacık)
14.00 Levent – Davutpaşa (Çilekli)
14.30 Albayrak – Başakşehir (Albayrak Çim)
15.00 İstanbul Bafra – Çubuklu (Bayrampaşa Bld.)

3. Grup
14.00 Bağcılar İSTOÇ – Beyoğlu Yeniçarşı (Mahmutbey)
14.30 Beşyüzevler – Arnavutköy Belediyespor (Bayrampaşa İBB)
15.00 İstanbul Kayaşehir – Soğuksuspor (Başakşehir Sehit Erdem Özçelik)
15.00 Gültepe Özgençlik – Çapa (Metin Oktay)
16.00 Ortaköy – Yıldırımbosna (Çilekli)

5. Grup
14.30 Bostancı – İstanbul Siirtspor (Yenisahra)
14.30 Kilyos – Teraziderespor (Kilyos)
15.00 Kavacık – Kanarya (Kavacık)
15.00 Kocasinan – Merkezefendi (Kocasinan)
16.00 Sultanbeyli Uzundere – Mahmutbey (Sultanbeyli 75. Yıl)

7. Grup
12.30 Bağlarbaşı – Kartal Belediyespor (Yenisahra)
14.30 Hasköy – Yahya Kemal (Beyoğlu)
14.30 Avcılar Belediyespor – Akatlar (Esenyurt Belediye)
15.00 Şafakspor – Gazi Mahallesi (Rami)
14.30 Ortaçeşme – Vefa (Ortaçeşme) – Salı

9. Grup
10.45 Fikirtepe Dumlupınar – İFA (Yenisahra)
14.30 Zara Ekinli – Başakşehir İkitelli (Zara Ekinli)
14.30 İstanbul Malatyaspor – Bakırköyspor (Namık Sevik)
17.00 Altıntepsispor – Pazariçi Köprülü (Bayrampaşa Bld.)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!