Dolar 32,2480
Euro 34,9545
Altın 2.425,95
BİST 10.733,10
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Az Bulutlu
İstanbul
23°C
Az Bulutlu
Cts 23°C
Paz 22°C
Pts 23°C
Sal 24°C

Süper Amatör Lig 14 Aralık 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları

A+
A-
14.12.2019

İstanbul Süper Amatör Ligde 12. hafta bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.

14 Aralık 2019 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
14:30 Bakırköyspor 6-0 Karadolap (Bakırköy 1 Nolu)
12:30 Çıksalınspor 3-0 İstinyespor (Beyoğlu)
14:30 Yeşil Esenyurt 0-3 Dolayoba (Esenyurt)
14:30 Söğütlüçeşme 4-4 Bağlarbaşıspor (İFA)
14:30 Kartalspor 1-1 Tunaspor (Kubilay Köse)

3. Grup
14:30 Büyükçekmece Belediyespor 0-1 Cevizli Anadolu (Büyükçekmece Hasan Doğan)
14:30 Büyükçekmece Mimaroba 0-1 Gaziosmanpaşaspor (Güzelce)
14:30 İstanbul Sinopspor 2-1 Yücespor (K. Çekmece Kemal Aktaş)
14:30 Batı Trakyaspor 0-2 Çapaspor (Merkezefendi)
15:00 Beykoz Çavuşbaşıspor 0-1 Kuştepespor (M. Hanifi Dilmaç)
14:00 Selimiyespor 1-0 İstanbul Güngörenspor (Selimiye)

5. Grup
14:30 Albayrakspor 3-2 Küçükçekmecespor (Albayrak Çim)
15:30 Yenibosnaspor 2-1 Ortaçeşmespor (Bahçelievler İÖİ)
14:30 İstanbul Bafraspor 1-2 İstanbul Kayaşehir (Bayrampaşa Belediye)
14:30 İstanbul Bayburtspor 3-2 Feriköyspor (Nurtepe)
16:30 Yedikulespor 5-0 Kestanelik (Namık Sevik)
16:00 Tunusbağıspor 0-2 İstanbul Bulancakspor (Yenisahra)

7. Grup
14:30 Okspor 0-1 Muratbeyspor (Beyoğlu)
15:00 Şafakspor 0-0 Irmakspor (Rami)
14:30 Dudulluspor 2-0 Pazariçi Köprülüspor (Dudullu)
14:30 Soğuksuspor 2-0 Balatspor (Paşabahçe)
16:00 Çamlıcaspor 1-0 Küçükçekmece İY (Selimiye)

AmatorLig.Net

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!