DOLAR 8,0938
EURO 9,5763
ALTIN 496,50
BIST 1.144
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Sisli
İstanbul
22°C
Sisli
Çar 22°C
Per 19°C
Cum 19°C
Cts 18°C

Süper Amatör Lig 14. hafta bülteni

Süper Amatör Lig 14. hafta bülteni
14.12.2016
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 14. hafta maçları Cumartesi ve Pazar günü oynanacak.  1, 3, 5, 7 ve 9. Gruplar Cumartesi, 2, 4, 6, 8 ve 10. Grup takımları ise maçlarını Pazar günü oynayacak.

17 Aralık 2016 Cumartesi maç programı

1. Grup
13.00 Okspor – Yücespor (Beyoğlu)
13.00 Topçularspor – Kartal Belediyespor (Alibeyköy)
15.00 Irmakspor – Davutpaşaspor (Merkezefendi)
15.00 Mustafakemalpaşaspor – Kanlıcaspor (Avcılar Atatürk)
–.– Esentepe Adıyamanspor 3-0 İstinyespor (Hükmen)
–.– Nişantaşıspor (BAY)

3. Grup

13.00 Kestanelikspor – Yeşilpınarspor (İzzettin)
13.00 Merkezefendispor – Kuştepespor (Merkezefendi)
15.00 Paşabahçespor – Gazi Mahallesispor (Paşabahçe)
15.00 Kadırgaspor – GOP Yeniköyspor (Namık Sevik)
15.00 Galataspor – Kuruçeşmespor (Beyoğlu)

5. Grup
14.00 Tuzla Şifaspor – Mecidiyeköyspor (Çilekli)
15.00 Alibeyköy Parsellerspor – Kaynarcaspor (Alibeyköy)
15.00 Bağcılar Güneşlispor – Beylikdüzüspor (Mahmutbey)
15.00 Kocasinanspor – Yahya Kemalspor (Kocasinan)
15.00 Çayırbaşıspor – Osmaniye İstiklalspor (İBB Bayrampaşa)

7. Grup
15.00 Ramispor – Yeldeğirmenispor (Rami)
15.00 Albayrakspor – Ortaköyspor (Albayrak)
15.00 Kurtköyspor – Soğuksuspor (Kurtköy)
15.00 Yıldırımbosnaspor – Sütlücespor (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Yenibosnaspor – Çatalca İhsaniyespor (Bahçelievler İÖ)

9. Grup
11:00 Hasköyspor – Çeliktepespor (Beyoğlu)
13.00 Anadolu Hisarıspor – Başakşehir Kartalspor (Paşabahçe)
15.00 Ayazağaspor – İstanbul Malatyaspor (Ayazağa)
15.00 Karabekirspor – İkitellispor (Karabekir)
–.– Pazariçi Köprülüspor 3-0 Esenler Tokatspor (Hükmen)




18 Aralık 2016 Pazar maç programı

2. Grup
10.45 Bakırköyspor – Selimiyespor (Bakırköy 1 Nolu)
14.30 Vardarspor – Bostancıspor (Namık Sevik)
15.00 Ömerli Köyüspor – Ortaçeşmespor (Hadımköy)
15.00 Küçükçekmecespor – Dolayobaspor (K. Metin Oktay)
15.00 Küçükköyspor – Mahmutbeyspor (Ramazan Süt)
–.– Sultanbeylispor (BAY)

4. Grup
13.00 Çıksalınspor – Zara Ekinlispor (Beyoğlu)
15.00 İzzettinspor – Çubukluspor (İzzettin)
15.00 Batı Trakyaspor – Dudulluspor (Merkezefendi)
15.00 Büyükçekmece Belediyespor – Dikilitaşspor (Büyükçekmece)
15.00 Esenyurtspor – İstanbul Güngörenspor (Esenyurt Bld.)

6. Grup
13.00 İstanbulspor Kulübü – 1877 Alemdağspor (Avcılar Atatürk)
14.00 Sultanbeyli Uzunderespor – İstanbul Bafraspor (Sultanbeyli Bld.)
15.00 İFA – Şile Yıldızspor (İFA)
15.00 Taksimspor – Çamlıcaspor (Feriköy)
15.00 Şafakspor – Gülsuyuspor (Rami)

8. Grup
15.00 Avcılar Belediyespor – K. YEşilova Esnafspor (Avcılar Atatürk)
15.00 Bahçelievler Gümüşhanespor – İstanbul Siiirtspor (Kocasinan)
15.00 Bayrampaşa Altıntepsispor – Bağlarbaşıspor (Bayrampaşa İBB)
15.00 Beykozspor 1908 – Feriköyspor (Paşabahçe)
–.– İstanbul Konyaspor 3-0 Çatalca Öznakkaşspor (Hükmen)

10. Grup
13.00 Sekbanlarspor – İstanbul Mesudiyespor (Bayrampaşa İBB)
15.00 İstanbul Sinopspor – Yeniköyspor (Yıldıztabya)
15.00 Alibeyköyspor – Arnavutköy Belediyespor (Alibeyköy)
15.00 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Yeşilköyspor (Beyoğlu)
16.30 Levetspor – Gürpınarspor (Çilekli)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!