Dolar 32,9382
Euro 35,3518
Altın 2.455,43
BİST 10.679,98
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Açık
İstanbul
28°C
Açık
Çar 28°C
Per 28°C
Cum 28°C
Cts 28°C

Süper Amatör Lig 15 Aralık 2019 Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
15.12.2019

İstanbul Süper Amatör Ligde 12. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.

15 Aralık 2019 Pazar Maç Bülteni

2. Grup
12:30 Ferahevlerspor 3-0 Valide Tayfunspor (Çayırbaşı)
14:30 Başakşehirspor 2-1 Leventspor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14:30 Sütlücespor 0-6 Yahya Kemalspor (Beyoğlu)
14:30 İstanbul Siirtgücü 3-1 Osmaniye İstiklalspor (Esenyurt)
14:30 İFA 3-1 Paşabahçespor (İFA)
16:30 Altıntepsi 1-2 Nişantaşıspor (İBB Bayrampaşa)

4. Grup
14:30 İstanbul Beylikdüzü 1-1 Avcılar Belediyespor (Kavaklı Hasan Doğan)
14:30 Gazi Mahallesispor 1-1 Bayrampaşa Teknikspor (Gazi Mahallesi)
14:30 Kocasinanspor 1-1 Küçükköyspor (İBB Şenlikköy)
14:30 Kurtköyspor 0-1 Sancaktepespor (Çamlık)
15:00 Gülsuyuspor 1-4 TED İstanbul Koleji (Asım Kara)

6. Grup
14:30 Şirintepespor 2-0 Sekbanlarspor (Yahya Kemal)
14:30 Yeniköyspor 5-0 Başakşehir İkitellispor (Çayırbaşı)
15:00 Beylerbeyispor 1-0 Kanaryaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15:00 Kartalgücüspor 3-1 Piyalepaşaspor (Kartal 75. Yıl)
14:30 İstanbul Mesudiye 0-3 Kuruçeşme (Paşabahçe)

8. Grup
14:30 Taşolukspor 2-1 Çakmakspor (Taşoluk)
14:30 Kartaltepespor 1-5 Bulvarspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Mecidiyeköyspor 2-0 Dikilitaşspor (Yahya Kemal)
14:30 Beykozspor 1908 3-2 Kumburgazspor (Beykoz)
14:00 Çekmeköy Bld. Alemdağspor 1-1 Rumelikavağıspor (Çakmak)

AmatorLig.Net

 

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!