DOLAR 13,5139
EURO 15,2344
ALTIN 802,93
BIST 1.945,07
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 3°C
Çok Bulutlu
İstanbul
3°C
Çok Bulutlu
Çar 5°C
Per 7°C
Cum 6°C
Cts 7°C

Süper Amatör Lig 15 Aralık Cumartesi Canlı Maç Skorları

15.12.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 16. hafta maçları bugün oynanacak  maçlarla başlıyor. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımlarının maçlarının canlı skorları alt bölümdedir.

Maçlar tamamlandığında puan durumları hemen eklenecektir.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.




Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ 

15 Aralık 2018 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
14.30 Maltepe Yıldız 0-1 Çakmakspor (Gülsuyu Asım Kara)
14.30 Tunaspor 1-1 ÇB Alemdağspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Beylikdüzü 0-1 Ortaköy (Kavaklı Hasan Doğan)
14.30 Büyükçekmece Belediyespor 1-2 Çeliktepespor (Büyükçekmece)
14.30 Ataşehir Çamoluk 2-1 Bulvarspor (Başıbüyük)
14.30 Paşabahçe 5-2 Ayazağa (Paşabahçe)

 

3. Grup
14.30 Gazi Mahallesi 3-2 Üsküdar Anadolu (Gazi Mahallesi)
14.30 Mahmutbey 5-2 Kuştepe (Mahmubey)
14.30 Sütlüce 4-2 Kağıthane (Beyoğlu)
14.30 İstanbul Siirtgücü 7-0 Rami (Esenyurt Bld.)
14.30 İstanbul Güngören 3-1 İstanbul Sahil (Yahya Baş)
14.30 Yeniköy 2-0 Pazariçi Köprülü (Çayırbaşı)

 



5. Grup
14.30 Davutpaşa 0-5 Albayrak (Namık Sevik)
14.30 Dolayoba 3-1 Başakşehir (Dolayoba)
14.30 İFA 0-1 Soğuksu (İFA)
14.30 Arnavutköy Belediyespor 2-0 Levent (Bolluca)
15.00 Karabekirspor 0-2 Avcılar Belediyespor (Ümraniye Suni Çim)
–.– Reşitpaşa 0-3 Merkezefendi (Hükmen)

 

7. Grup
12.30 Kartaltepespor 2-0 Hamidiyespor (Bayrampaşa Bld.)
12.30 Piyalepaşa 2-0 Kurtköy (Beyoğlu)
13.00 Türk Telekomspor 0-2 1453 Fatih Gençlik (K. Metin Oktay)
15.00 Kavacıkspor 3-2 Dudulluspor (Kavacık 15 Temmuz)
–.– Alibeyspor 0-3 Bakırköyspor (Hükmen)
–.– Şafakspor (BAY)

AmatorLig.Net



YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!