DOLAR 7,8400
EURO 9,4672
ALTIN 458,90
BIST 1.323
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 16°C
Paz 15°C

Süper Amatör Lig 15 Ekim Cumartesi canlı maç skorları

Süper Amatör Lig 15 Ekim Cumartesi canlı maç skorları
15.10.2016
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 6. hafta maçları bugün başlıyor.  2, 4, 6, 8 ve 10. Grup takımlarının oynayacağı maçların skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları hemen eklenecek.

15 Ekim 2016 Cumartesi maç programı

2. Grup
13.00 Mahmutbeyspor 1-2 Küçükköyspor (Mahmutbey)
15.00 Ortaçeşmespor 1-1 Ömerli Köyüspor (Ortaçeşme)
15.00 Selimiyespor 0-1 Bakırköyspor (Selimiye)
15.00 Dolayobaspor 2-0 Küçükçekmecespor (Kaynarca)
16.00 Bostancıspor 3-2 Vardarspor (Yenisahra)
— . —  Sultanbeylispor (BAY)  

ekran-alintisi2

 

4. Grup
13.00 Çıksalınspor 0-0 Dudulluspor (Beyoğlu)
15.00 Büyükçekmece Belediyespor 1-3 İstanbul Güngörenspor (Büyükçekmece)
15.00 Batı Trakyaspor 1-4 Dikilitaşspor (Merkezefendi))
15.00 İzzettinspor 2-1 Zara Ekinlispor (İzzettin)
15.00 Esenyurtspor 0-2 Çubukluspor (Esenyurt Bld)
ekran-alintisi

6. Grup
15.00 İFA 1-2 1877 Alemdağspor (İFA)
15.00 Sultanbeyli Uzunderespor 0-3 Şile Yıldızspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
15.00 Şafakspor 0-1 İstanbul Bafraspor (Rami)
15.00 İstanbulspor Kulübü 5-0 Çamlıcaspor (K.Çekmece Metin Oktay)
16.00 Taksimspor 3-3 Gülsuyuspor (Feriköy)

ekran-alintisi6



8. Grup
14.00 Beykozspor 1908 2-0 K. Yeşilova Esnafspor (Paşabahçe)
15.00 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-9 Bağlarbaşıspor (Kocasinan)
15.00 İstanbul Konyaspor 0-1 Feriköyspor (Namık Sevik)
15.00 Avcılar Belediyespor 4-2 İstanbul Siirtspor (Firuzköy)
— . — Bayrampaşa Altıntepsispor 3-0 Çatalca Öznakkaşspor (Hükmen) 

ekran-alintisi8

10. Grup
13.00 İstanbul Sinopspor 2-0 Arnavutköy Belediyespor (K. Çekmece Metin Oktay)
14.00 Leventspor 2-1 Yeniköyspor (Çilekli)
15.00 Alibeyköyspor 1-0 İstanbul Mesudiyespor (Alibeyköy)
15.00 Beyoğlu Yeniçarşıspor 50 Gürpınarspor (Beyoğlu)
15.00 Sekbanlarspor 0-1 Yeşilköyspor (İBB Bayrampaşa)
ekran-alintisi10

AmatorLig.Net



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!