DOLAR 8,4618
EURO 10,2861
ALTIN 502,32
BIST 1.441
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Gök Gürültülü
İstanbul
23°C
Gök Gürültülü
Pts 24°C
Sal 24°C
Çar 27°C
Per 20°C

Süper Amatör Lig 15 Ekim Pazar Canlı Maç Sonuçları

15.10.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde heyecan sürüyor. 6. Hafta maçları bugün oynanacak maçlarda başlıyor. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları maçlarının canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona SMS ya da Whatsapp yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

15 Ekim 2017 Pazar Maç Programı

1. Grup
12.30 Başakşehir 2-2 Çubuklu (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
12.30 Esentepe Adıyaman 1-0 Dudullu (Zara Ekinli)
14.30 Davutpaşa 0-0 Gültepe (Namık Sevik)
14.30 Yenibosna 2-1 İstanbul Bafra (Bahçelievler İl Özel İdare)
18.00 Levent 2-2 Albayrak (Çilekli)
— . — Güngörenspor (BAY)

 

3. Grup
14.30 Arnavutköy Belediye 2-0 Bağcılar İSTOÇ (Bolluca)
14.30 Yıldırımbosna 0-1 Beyoğlu Yeniçarşı (Bayrampaşa Belediye)
14.30 Beşyüzevler 2-1 İstanbul Kayaşehir (Bayrampaşa İBB)
14.30 Soğuksuspor 3-0 Çapa (Paşabahçe)
12.30 Dolayoba 4-0 Gültepe Özgençlik (Dolayoba)
— . — Ortaköy (BAY)




5. Grup
12.30 Terazidere 2-2 Merkezefendi (Bayrampaşa Belediye)
14.00 Kurtköyspor 0-1 Kocasinan (Dolayoba)
14.30 İstanbul Siirtspor 3-1 Mahmutbey (Fatih Mimarsinan)
14.30 Kanarya 0-1 Sultanbeyli Uzundere
15.00 Kavacık 2-0 Kilyos (Kavacık)
— . — Bostancı (BAY)

 

7. Grup
14.30 Hasköy 2-0 Avcılar Belediye (Beyoğlu)
14.30 Gazi Mahallesi 2-3 Vefa (Gazi Mahallesi)
14.30 Yahya Kemal 5-2 Ortaçeşme (Yahya Kemal)
15.00 Kaynarca 1-2 Bağlarbaşı (Kaynarca)
16.00 Akatlar 0-1 Kartal Belediye (Çilekli)
— . — Şafakspor (BAY)

 

9. Grup
12.00 Araphan 5-4 Fikirtepe Dumlupınar (Çilekli)
14.30 Başakşehir İkitelli 1-1 Bakırköy
14.30 İFA 1-0 Pazariçi Köprülü (İFA)
14.30 Zara Ekinli 2-1 Bayrampaşa Altıntepsi (Zara Ekinli)
15.30 Kemahspor 0-1 İstanbul Malatyaspor (Selimiye)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!