DOLAR 13,7253
EURO 15,5558
ALTIN 787,14
BIST 1.910
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Çok Bulutlu
İstanbul
18°C
Çok Bulutlu
Cts 15°C
Paz 14°C
Pts 16°C
Sal 16°C

Süper Amatör Lig 15. Hafta Maç Bülteni

02.01.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 15. hafta maç bülteni açıklandı. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarını 4 Ocak 2020 Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları 5 Ocak 2020 Pazar günü oynayacak.

4 Ocak 2020 Cumartesi Maç Programı

2. Grup
12:30 Sütlücespor – Ferahevler (Beyoğlu)
14:00 Valide Tayfunspor – İstanbul Siirtgücü (Selimiye)
14:30 Nişantaşıspor – Osmaniye İstiklalspor (Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Paşabahçe – Bayrampaşa Altıntepsispor (Paşabahçe)
14:30 Yahya Kemalspor – Başakşehirspor (Yahya Kemal)
16:30 Leventspor – İFA (Beşiktaş İsmet İnönü)

4. Grup
12:30 Bayrampaşa Teknikspor – TED İstanbul Koleji (İBB Bayrampaşa)
12:30 Şehzadebaşı – Gazi Mahallesi (Şenlikköy)
14:00 Sancaktepespor – Gülsuyuspor (Sarıgazi Stadyumu)
14:30 Beylikdüzüspor – Kurtköyspor (Kavaklı Hasan Doğan)
14:30 Avcılar Belediye Gençlikspor – Kocasinanspor (Avcılar Bld.Atatürk)
— . — Küçükköyspor 3-0 h Esenler Tokatspor

6. Grup
12:30 İstanbul Mesudiyespor – Kartalgücü (Paşabahçe)
14:30 Kanaryaspor – Sekbanlarspor (Kanarya)
14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor – Beylerbeyi (Esenyurt Belediye)
14:30 Kuruçeşmespor – Yeniköyspor (İsmet İnönü)
16:30 Piyalepaşa – Şirintepe (Beyoğlu İlçe)

8. Grup
12:30 Rumeli Kavağıspor – Mecidiyeköyspor (Sarıyer Çayırbaşı)
14:30 Kartal Bulvarspor – Taşolukspor (Kubilay Köse)
14:30 Kumburgazspor – Çakmakspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor – Kartaltepe (Alemdağ Stadyumu)
14:30 Ataşehir Çamolukspor – Beykozspor 1908 (Başıbüyük Tuncay Karartı)


5 Ocak 2020 Pazar Maç Programı

1. Grup
14:00 Bağlarbaşıspor – Yeşil Esenyurtspor (Selimiye)
14:30 Dolayobaspor – Kavacıkspor (Dolayoba)
14:30 Kartalspor – Bakırköyspor (Kubilay Köse)
14:30 Bayrampaşa Tunaspor – Çıksalınspor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 İstinyespor – Söğütlüçeşmespor (Sarıyer Çayırbaşı)
— . — Karadolapspor 3-0 h Fatih 1453 Spor

3. Grup
12:30 Gaziosmanpaşa – Çapaspor (Zara Ekinli)
14:30 İstanbul Güngörenspor – Batı Trakya Türkleri (Mimar Yahya Baş)
14:30 İstanbul Sinopspor – Selimiyespor (Yeşilova Kemal Aktaş)
14:30 Cevizli Anadoluspor – Büyükçekmece Mimarobaspor (Kartal 75.Yıl)
14:30 Yücespor – Beykoz Çavuşbaşıspor (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 Kuştepespor – Büyükçekmece Belediyespor (Nurtepe)

5. Grup
14:30 İstanbul Bulancakspor – İstanbul Bayburtspor (Mahmutbey)
14:30 İstanbul Kayaşehirspor – Feriköy (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Ortaçeşme – İstanbul Bafraspor (Ortaçeşme)
14:30 Kestanelikspor – Albayrakspor (İzzettin)
14:30 Küçükçekmecespor – Yenibosnaspor (K. Metin Oktay)
16:30 Yedikulespor – Tunusbağı (Namık Sevik)

7. Grup
14:30 Irmakspor – Çamlıcaspor (Merkezefendi)
14:30 Pazariçi Köprülü – Küçükçekmece İY (Rami)
14:30 Kulaksız Okspor – Şafakspor (Beyoğlu İlçe)
14:30 Kağıthanespor – Dudulluspor (Hasbahçe)
14:30 Muratbeyspor – Soğuksuspor (Ziya Altınoğlu)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!