DOLAR 13,5482
EURO 15,3526
ALTIN 790,06
BIST 1.979,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Açık
İstanbul
8°C
Açık
Per 10°C
Cum 2°C
Cts 2°C
Paz 3°C

Süper Amatör Lig 15 Şubat 2020 Cumartesi Canlı Maç Skorları

15.02.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 21. hafta maçları bugün oynanacak. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının canlı maç skorlarını takip edebilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 17 35 numaralı telefonu WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

15 Şubat 2020 Cumartesi

2. Grup
12.30 Altıntepsi 1-0 Osmaniye İstiklal (İBB Bayrampaşa)
12.30 Ferahevler 1-2 Levent (Çayırbaşı)
12.30 Yahya Kemal 1-3 İFA (Yahya Kemal)
14.30 Başakşehir 1-2 İstanbul Siirtgücü (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
**-** Sütlüce 0-3 h Nişantaşı
**-** Paşabahçe 3-0 h Valide Tayfun

4. Grup
14.30 Kocasinan 5-3 Gülsuyu (Şenlikköy)
14.30 Gazi Mahallesi 0-0 TED İstanbul Koleji (Gazi Mahallesi)
14.30 Kurtköy 2-0 Küçükköy (Pendik Çamlık) Konuk takım 9 kişi ile başladığı maçta sahada 6 kişi kalınca maç tatil edildi.
14.30 Beylikdüzü 0-5 Bayrampaşa Teknik (Kavaklı Hasan Doğan)
14.30 Şehzadebaşı 2-0 Sancaktepe (İBB Bayrampaşa)
**-** Avcılar Belediyespor 3-0 h Esenler Tokat





6. Grup
14.30 Yeniköy 1-0 Şirintepe (Çayırbaşı)
14.30 Kartalgücü 4-7 Başakşehir İkitelli Köyiçi (Kartal 75. Yıl)
14.30 İstanbul Mesudiye 0-2 Kanarya (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14.30 İstanbul Esenyurt Ordu 6-0 Piyalepaşa (Esenyurt Belediye)
**-** Beylerbeyi 3-0 h Sekbanlar

8. Grup
14.30 Mecidiyeköy 6-1 Taşoluk (Yahya Kemal)
14.30 Beykoz 1908 9-0 Çakmak (Beykoz)
14.30 Kartaltepe 2-3 Dikilitaş (Bayrampaşa Bld)
14.30 Çekmeköy Bld. Alemdağ 0-3 Kumburgaz (Sarıgazi)
14.30 Ataşehir Çamoluk 1-1 Kartal Bulvar (Başıbüyük)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!