DOLAR 8,5656
EURO 10,1004
ALTIN 496,10
BIST 1.349
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
32°C
Parçalı Bulutlu
Sal 32°C
Çar 33°C
Per 34°C
Cum 34°C

Süper Amatör Lig 16 Aralık Cumartesi Canlı Maç Skorları

16.12.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 16. hafta maçları bugün oynanan maçlarla sona erecek. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımlarının oynayacağı maçların skorları şu şekilde oluştu.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e SMS yada WhatsApp ile mesaj yollayabilirsiniz

1. Grup
14:30 Albayrakspor 1-1 Leventspor (Albayrak Çim)
14:30 İstanbul Bafraspor 2-0 Yenibosna (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Gültepespor 2-1 Davutpaşa (Yahya Kemal)
14:30 Çubukluspor 1-2 Başakşehir (Çavuşbaşı H. Mahçiçek)
14:30 Dudulluspor 2-0 Esentepe Adıyamanspor (Dudullu)

 

3. Grup
12:00 Bağcılar İSTOÇ 0-6 Arnavutköy Belediye (Mahmutbey)
12.30 Çapaspor 1-2 Soğuksuspor (Namık Sevik)
12:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor 3-3 Yıldırımbosna (Alibeyköy)
14:30 İstanbul Kayaşehir 1-1 Beşyüzevler (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
15:00 Gültepe Özgençlikspor 1-3 Dolayoba (Metin Oktay)
—.- Ortaköyspor BAY



5. Grup
12:00 Kocasinanspor 2-0 Kurtköyspor (Çavuşbaşı H. Mahçiçek)
14:00 Mahmutbey 1-1 Siirt İstanbul YSK (Mahmutbey)
14:30 Kilyosspor 1-4 Kavacıkspor (Seyrantepe)
14:30 Merkezefendi 7-1 Terazidere (Merkezefendi)
16:00 Sultanbeyli Uzundere 2-0 Kanarya (Sultanbeyli 75.Yıl)
–.– Bostancıspor BAY

 

7. Grup
12:00 Ortaçeşme 0-3 Yahya Kemalspor (Yeni Sahra)
14:30 Avcılar Belediye 3-3 Hasköyspor (Firüzköy Atatürk)
14:30 Vefa 1-0 Gazi Mahallesi (Namık Sevik)
14:30 Kartal Belediyespor 2-1 Akatlarspor (Bulvar Kubilay Köse)
14:30 Bağlarbaşıspor 3-1 Kaynarca (Yeni Sahra)
–.–Şafakspor BAY

 

9.Grup
12:30 Başakşehir İkitelli 1-2 İstanbul Malatya (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14:30 Araphanspor 3-1 Pazariçi Köprülü (Alibeyköy)
14:30 Zara Ekinli 1-1 Fikirtepe Dumlupınar (Zara Ekinli)
15:00 İFA 1-0 Bakırköy (İFA Sahası)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!