DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Rüzgarlı
İstanbul
15°C
Rüzgarlı
Paz 13°C
Pts 15°C
Sal 16°C
Çar 13°C

Süper Amatör Lig 16. Hafta Maç Bülteni

Süper Amatör Lig 16. Hafta Maç Bülteni
08.01.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig 16. hafta maç bülteni açıklandı. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 11 Ocak 2020 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları 12 Ocak 2020 Pazar günü oynayacak.


11 Ocak 2020 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
14:30 İstinyespor – Dolayobaspor (Çayırbaşı)
14:30 Çıksalınspor – Bağlarbaşıspor (Beyoğlu)
14:30 Yeşil Esenyurtspor – Kartalspor (Esenyurt)
14:30 Söğütlüçeşmespor – Bakırköyspor (İFA)
— . — Kavacıkspor 3-0 h Karadolapspor
— . — Fatih 1453 Spor  0-3 h Bayrampaşa Tunaspor

3. Grup
12:30 Kuştepespor – Gaziosmanpaşa (Nurtepe)
12:30 Çapaspor – İstanbul Güngörenspor (Namık Sevik)
12:30 Büyükçekmece Mimarobaspor – İstanbul Sinopspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Batı Trakya Türkleri – Yücespor (Merkezefendi)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor – Selimiyespor (Büyükçekmece)
15:00 Beykoz Çavuşbaşıspor – Cevizli Anadoluspor (Hanefi Dilmaç)

5. Grup
12:30 İstanbul Bafraspor – Yedikulespor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Küçükçekmecespor – İstanbul Kayaşehirspor (K. Metin Oktay)
14:30 Feriköy – İstanbul Bulancakspor (Feriköy)
14:30 İstanbul Bayburtspor – Kestanelikspor (Nurtepe)
14:30 Albayrakspor – Ortaçeşme (Albayrak Çim)
14:30 Yenibosnaspor – Tunusbağı (Bahçelievler İÖİ)

7. Grup
12:30 Balatspor – Pazariçi Köprülü (Beyoğlu)
14:30 Küçükçekmece İdman Yurdu – Irmakspor (Halkalı Etap)
14:30 Çamlıcaspor – Muratbeyspor (Alemdağ)
14:30 Soğuksuspor – Kağıthanespor (Paşabahçe)
14:30 Dudulluspor – Kulaksız Okspor (Dudullu)


12 Ocak 2020 Pazar Maç Programı

2. Grup
14:30 Osmaniye İstiklalspor – Valide Tayfunspor (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 İstanbul Siirtgücü – Yahya Kemalspor (Esenyurt)
14:30 Başakşehirspor – Paşabahçe (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 İFA – Ferahevler (İFA)
16:30 Leventspor – Nişantaşıspor (İsmet İnönü)
— . — Bayrampaşa Altıntepsispor 3-0 h Sütlücespor

4. Grup
12:30 TED İstanbul Koleji – Sancaktepespor (Paşabahçe)
14:30 Küçükköyspor – Bayrampaşa Teknikspor (Küçükköy)
14:30 Gülsuyuspor – Avcılar Belediye Gençlikspor (Asım Kara)
14:30 Kocasinanspor – Şehzadebaşı (Şenlikköy)
14:30 Gazi Mahallesi – Beylikdüzüspor (Gazi Mahallesi)
—  . — Esenler Tokatspor 3-0 h Kurtköyspor

6. Grup
10:45 Sekbanlarspor – Piyalepaşa (İBB Bayrampaşa)
14:30 Şirintepe – Kuruçeşmespor (Yahya Kemal)
14:30 Yeniköyspor – İstanbul Esenyurt Orduspor (Çayırbaşı)
14:30 Beylerbeyi – İstanbul Mesudiyespor (Beylerbeyi 75.Yıl)
16:30 Başakşehir İkitelli Köyiçi – Kanaryaspor (Şehit Erdem Özçelik)

8. Grup
12:30 Dikilitaşspor – Kumburgazspor (İsmet İnönü)
12:30 Mecidiyeköyspor – Ataşehir Çamolukspor (Yahya Kemal)
14:00 Çakmakspor – Kartal Bulvarspor (Çakmak)
14:30 Taşolukspor – Rumeli Kavağıspor (Taşoluk)
14:30 Beykozspor 1908 – Çekmeköy Bld.Alemdağspor (Beykoz)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!