DOLAR 7,6343
EURO 8,9837
ALTIN 469,78
BIST 1.087
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Az Bulutlu
İstanbul
26°C
Az Bulutlu
Çar 27°C
Per 27°C
Cum 28°C
Cts 27°C

Süper Amatör Lig 16. Hafta Maç Bülteni

Süper Amatör Lig 16. Hafta Maç Bülteni
12.12.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 16. hafta maç bülteni açıklandı. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 15 Aralık 2018 Cumartesi günü oynayacak. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları ise maçlarını 16 Aralık 2018 Pazar günü yapacak.


15 Aralık 2018 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
14.30 Maltepe Yıldız – Çakmakspor (Gülsuyu Asım Kara)
14.30 Tunaspor – ÇB Alemdağspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Beylikdüzü – Ortaköy (Kavaklı Hasan Doğan)
14.30 Büyükçekmece Belediyespor – Çeliktepespor (Büyükçekmece)
14.30 Ataşehir Çamoluk – Bulvarspor (Başıbüyük)
14.30 Paşabahçe – Ayazağa (Paşabahçe)

3. Grup
14.30 Gazi Mahallesi – Üsküdar Anadolu (Gazi Mahallesi)
14.30 Mahmutbey – Kuştepe (Mahmubey)
14.30 Sütlüce – Kağıthane (Beyoğlu)
14.30 İstanbul Siirtgücü – Rami (Esenyurt Bld.)
14.30 İstanbul Güngören – İstanbul Sahil (Mimar Yahya Baş)
14.30 Yeniköy – Pazariçi Köprülü (Çayırbaşı)



5. Grup
14.30 Davutpaşa – Albayrak (Namık Sevik)
14.30 Dolayoba – Başakşehir (Dolayoba)
14.30 İFA – Soğuksu (İFA)
14.30 Arnavutköy Belediyespor – Levent (Bolluca)
15.00 Karabekirspor – Avcılar Belediyespor (Ümraniye Suni Çim)
–.– Reşitpaşa 0-3 Merkezefendi (Hükmen)

7. Grup
12.30 Kartaltepespor – Hamidiyespor (Bayrampaşa Bld.)
12.30 Piyalepaşa – Kurtköy (Beyoğlu)
13.00 Türk Telekomspor – 1453 Fatih Gençlik (K. Metin Oktay)
15.00 Kavacıkspor – Dudulluspor (Kavacık 15 Temmuz)
–.– Alibeyspor 0-3 Bakırköyspor (Hükmen)
–.– Şafakspor (BAY)


16 Aralık 2018 Pazar Maç Programı

2. Grup
14.30 Muratbey – Batı Trakya (Çatalca)
14.30 Gümüşsuyu – İstanbul Siirtspor (Ortaçeşme)
14.30 Yahya Kemal – Altıntepsi (Yahya Kemal)
14.30 Yenibosna – Dikilitaş (Bahçelievler İÖİ)
14.30 Nişantaşı – Kestanelik (Yusuf Tunaoğlu)
–.– Araphanspor 0-3 Beyoğlu Yeniçarşı (Hükmen)

4. Grup
14.30 Küçükçekmece İY – Kaynarca (İFA)
14.30 Beykoz 1908 – Feriköy (Paşabahçe)
14.30 Hasköy – Cevizli Anadolu (Beyoğlu)
14.30 Irmakspor – İstanbul Bafra (Merkezefendi)
14.30 Bağlarbaşı – İstanbul Bulancak (Selimiye)
16.00 Atlasspor – Sultanbeyli (Bulvar)



6. Grup
12.00 İstanbul Mesudiye – Küçükköy (Paşabahçe)
12.30 Şirintepespor – Okspor (Yahya Kemal)
13.00 Kartalgücü – İstanbul Kayaşehir (Asım Kara)
14.30 Yıldırımbosna – Çantaköy (Bayrampaşa İBB)
14.30 Mecidiyeköy – İstanbul Sinop (Mehmet Akif Ersoy)
–.– Barbarosspor 0-3 Denizköşkler (Hükmen)

8. Grup
12.30 Çıksalın – Kocasinan (Beyoğlu)
12.30 Sekbanlar – Tuzla Şifa (Bayrampaşa İBB)
14.30 İstanbul Ağrı – Yıldıztabya (Kaynarca)
14.30 Kanarya – Çamlıca (Kanarya)
14.30 Osmaniye İstiklal – Kadırga (Bakırköy 1 Nolu)
–.– İstinyespor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!