DOLAR 8,8648
EURO 10,3792
ALTIN 494,52
BIST 1.384
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Çok Bulutlu
İstanbul
22°C
Çok Bulutlu
Per 22°C
Cum 21°C
Cts 19°C
Paz 21°C

Süper Amatör Lig 17. hafta bülteni

04.01.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 17. hafta maçları 7 Ocak Cumartesi ve 8 Ocak Pazar günleri oynanacak. 2, 4, 6, 8 ve 10. Grup takımları maçlarını 7 Ocak 2017 Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları 8 Ocak 2017 Pazar Pazar günü oynayacak.

7 Ocak 2017 Cumartesi maç programı

2. Grup
15.00 Mahmutbeyspor – Ortaçeşmespor (Mahmutbey)
15.00 Dolayobaspor – Bostancıspor (Kaynarca)
15.00 Küçükçekmecespor- Selimiyespor (K.Metin Oktay)
15.00 Küçükköyspor – Sultanbeylispor (Ramazan Süt)
15.00 Ömerli Köyüspor – Bakırköyspor (Hadımköy)

4. Grup
15.00 Büyükçekmece Belediyespor – Batı Trakya Türklerispor (Büyükçekmece)
15.00 İstanbul Güngörenspor – Çıksalınspor (Güngören)
15.00 Dudulluspor – Çubukluspor (Dudullu)
15.00 Esenyurtspor – Zara Ekinlispor (Esenyurt)
— . —  Dikilitaşspor 3-0 İzzettinspor (Hükmen)

6. Grup
15.00 İFA – Sultanbeyli Uzunderespor (İFA)
15.00 1877 Alemdağspor – Şafakspor (Alemdağ)
15.00 Şile Yıldızspor – Taksimspor (Şile)
15.00 İstanbul Bafraspor – Çamlıcaspor (Bayrampaşa Belediye)
15.00 İstanbulspor Kulübü – Gülsuyuspor (Vefa)

8. Grup
15.00 İstanbul Konyaspor – Bayrampaşa Altıntepsispor (Namık Sevik)
15.00 Feriköyspor – Bahçelievler Gümüşhanespor (Feriköy)
15.00 Bağlarbaşıspor – K. Yeşilova Esnafspor (Yenisahra)
15.00 Beykozspor 1908 – İstanbul Siirtspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
15.00 Çatalca Öznakkaşspor 0-3 Avcılar Belediyespor (Hükmen)

10. Grup
15.00 Sekbanlarspor – Alibeyköyspor (Bayrampaşa İBB)
15.00 Yeşilköyspor – İstanbul Sinopspor (Bakırköy 1 Nolu)
15.00 İstanbul Mesudiyespor – Leventspor (Paşabahçe)
15.00 Arnavutköy Belediyespor – Gürpınarspor (Bolluca)
15.00 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Yeniköyspor (Beyoğlu)




8 Ocak 2017 Pazar maç programı

1. Grup
13.00 Okspor – Topçularspor (Beyoğlu)
14.30 Mustafakemalpaşaspor – Nişantaşıspor (Firuzköy)
15.00 Kanlıcaspor – Yücespor (Alibeyköy)
15.00 Irmakspor – Kartal Belediyespor (Merkezefendi)
— . — Davutpaşaspor 3-0 İstinyespor (Hükmen)
— . — Esentepe Adıyamanspor (BAY)

3. Grup
13.00 Kestanelikspor – Galata (Çatalca)
13.00 Kuştepespor – Kagırgaspor (Nurtepe)
13.00 Yeşilpınarspor – Paşabahçespor (Çayırbaşı)
13.00 Kuruçeşmespor – Gazi Mahallesispor (Çilekli)
13.00 Merkezefendispor – GOP Yeniköyspor (Merkezefendi)

5. Grup
11.00 Osmaniye İstiklspor – Alibeyköy Parsellerspor (Bakırköy 1 Nolu)
15.00 Çayırbaşıspor – Kocasinanspor (Çayırbaşı)
15.00 Mecidiyeköyspor – Bağcılar Güneşlispor (Seyrantepe)
15.00 Yahya Kemalspor – Kaynarcaspor (Yahya Kemal)
15.00 Tuzla Şifaspor – Beylikdüzüspor (Dudullu)

7. Grup
15.00 Yıldırımbosnaspor – Kurtköyspor (Bayrampaşa Belediye)
15.00 Çatalca İhsaniyespor – Albayrakspor (İhsaniye)
15.00 Sütlücespor – Ramispor (Beyoğlu)
15.00 Soğuksuspor – Yeldeğirmenispor (Paşabahçe)
15.00 Yenibosnaspor – Ortaköyspor (Bahçelievler İÖİ)

9. Grup
13.00 Adadolu Hisarıspor – Çeliktepespor (Ortaçeşme)
15.00 Karabekirspor – Ayazağaspor (Çavuşbaşı)
15.00 Başakşehir Kartalspor – Hasköyspor (Cebeci)
15.00 İkitellispor – Pazariçi Köprülüspor (Halkalı Etap)
15.00 İstanbul Malatyaspor 3-0 Esenler Tokatspor (Hükmen)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!