DOLAR 7,9431
EURO 9,4949
ALTIN 462,45
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
15°C
Parçalı Bulutlu
Cum 15°C
Cts 14°C
Paz 14°C
Pts 15°C

Süper Amatör Lig 18 Kasım Cumartesi Maç Skorları

Süper Amatör Lig 18 Kasım Cumartesi Maç Skorları
18.11.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 12. hafta bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımlarının maç programı haberin devamında.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları hemen eklenecek.

Skor desteği için 0532 574 3379 numaralı telefona Whatsapp’tan mesaj yollayabilirsiniz.

18 Kasım 2017 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
10.45 Davutpaşaspor 1-1 Yenibosnaspor (Namık Sevik)
14.30 Esentepe Adıyamanspor 0-0 Leventspor (İBB Cebeci)
14.30 Çubukluspor 1-2 Albayrakspor (Çavuşbaşı)
14.30 Dudulluspor 0-3 İstanbul Bafraspor (Dudullu)
–.– Başakşehirspor 3-0 Güngörenspor (Hükmen)
–.– Gültepespor (BAY)

 

3. Grup
12.30 Beyoğlu Yeniçarşı 13-0 Gültepe Özgençlik (Alibeyköy)
14.30 Arnavutköy Belediyespor 3-0 Dolayobaspor (Bolluca)
14.30 Yıldırımbosna 0-1 Beşyüzevler (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Çapaspor 2-2 İstanbul Kayaşehirspor (Namık Sevik)
15.00 Soğuksu 2-3 Ortaköyspor (Paşabahçe) seyircisiz
–.– Bağcılar İSTOÇ (BAY)




5. Grup
11.00 Mahmutbeyspor 1-1 Kocasinanspor (İFA)
12.30 Terazidere 1-4 Bostancı (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Kanaryaspor 1-3 Kurtköyspor (Kanarya)
14.30 İstanbul Siirtspor 3-0 Kavacıkspor (F. Mimarsinan)
14.30 Merkezefendi 3-0 Kilyosspor (Merkezefendi)
–.– Sultanbeyli Uzunderespor (BAY)

 

7. Grup
12.30 Vefa 4-1 Bağlarbaşıspor (Namık Sevik)
14.00 Akatlar 1-1 Şafakspor (Çilekli)
14.30 Yahya Kemalspor 3-1 Kaynarcaspor (Kavacık)
14.30 Gazi Mahallesispor 2-1 Hasköyspor (Gazi Mahallesi)
14.30 Kartal Belediyespor 1-1 Avcılar Belediyespor (Kubilay Köse)

 

9. Grup
14.30 Başakşehir İkitellispor 4-0 Kemahspor (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14.30 Pazariçi Köprülüspor 2-1 Fikirtepe Dumlupınar (Yıldıztabya)
14.30 Bakırköyspor 0-0 Bayrampaşa Altıntepsi (Bakırköy Bld. 1 Nolu)
14.30 Araphanspor 3-1 İstanbul Malatyaspor (Alibeyköy)
15.00 İFA 3-0 Zara Ekinli (İFA)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!