DOLAR 7,5665
EURO 8,9698
ALTIN 474,34
BIST 1.112
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Rüzgarlı
İstanbul
23°C
Rüzgarlı
Pts 25°C
Sal 27°C
Çar 27°C
Per 27°C

Süper Amatör Lig 18 Ocak 2020 Cumartesi Canlı Maç Skorları

Süper Amatör Lig 18 Ocak 2020 Cumartesi Canlı Maç Skorları
18.01.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 17. Hafta bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecektir.


18 Ocak 2020 Cumartesi Maç Programı

2. Grup
12:30 Ferahevler 0-4 Altıntepsi (Çayırbaşı)
14:00 Valide Tayfunspor 2-4 Leventspor (Selimiye)
14:30 Paşabahçe 0-3 İstanbul Siirtgücü (Paşabahçe)
14:30 Yahya Kemal 5-0 Osmaniye İstiklal (Yahya Kemal)
14:30 Nişantaşıspor 3-0 İFA (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
–.– Sütlücespor 0-3 h Başakşehirspor

4. Grup
12:30 Avcılar Belediyespor 0-1 TED İstanbul Koleji (Avcılar Atatürk)
14:30 Sancaktepespor 1-1 Küçükköyspor (Sarıgazi)
14:30 Kurtköyspor 4-3 Gazi Mahallesi (Pendik Çamlık)
14:30 Beylikdüzüspor 3-2 Kocasinanspor (Kavaklı Hasan Doğan)
16:30 Şehzadebaşı 0-7 Gülsuyuspor (İBB Bayrampaşa)
–.– Bayrampaşa Teknikspor 3-0 h Esenler Tokatspor



6. Grup
12:30 Piyalepaşa 0-5 Başakşehir İkitelli Köyiçi (Beyoğlu)
12:30 İstanbul Mesudiyespor 3-3 Yeniköyspor (Paşabahçe)
14:30 İstanbul Esenyurt Orduspor 0-1 Şirintepe (Esenyurt Turgut Özal)
14:30 Kartalgücü 2-2 Beylerbeyi (Kartal 75.Yıl)
21 Ocak Salı 15.30 Kuruçeşmespor – Sekbanlarspor (Beşiktaş İsmet İnönü)

8. Grup
14:30 Ataşehir Çamolukspor 2-1 Taşolukspor (Başıbüyük Tuncay Karartı)
14:30 Rumeli Kavağı 3-2 Çakmakspor (Sarıyer Çayırbaşı)
14:30 Kartal Bulvar 3-1 Dikilitaş (Bulvar Kubilay Köse)
14:30 Kartaltepe 1-2 Beykoz 1908 (Bayrampaşa Belediye)
14:30 ÇB Alemdağspor 1-1 Mecidiyeköyspor (Alemdağ)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!