Dolar 33,0890
Euro 36,2781
Altın 2.619,95
BİST 11.210,84
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Açık
İstanbul
33°C
Açık
Cum 33°C
Cts 32°C
Paz 32°C
Pts 31°C

Süper Amatör Lig 19. Hafta Bülteni

A+
A-
09.01.2019

İstanbul Süper Amatör Lig 19. hafta maç bülteni açıklandı. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları 12 Ocak 2019 Cumartesi günü oynayacak olurken, 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup maçlarını 13 Ocak 2019 Pazar günü oynayacak.

12 Ocak 2019 Cumartesi
2. Grup
12.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Nişantaşı (Beyoğlu)
14.00 Yenibosnaspor – Yahya Kemalspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14.30 Kestanelik – Gümüşsuyu (Çatalca)
14.30 Altıntepsi – Muratbey (Bayrampaşa Bld.)
14.30 İstanbul Siirtspor – Batı Trakya (Fatih Mimarsinan)
**-** Dikilitaş 3-0 h Araphan

4. Grup
12.30 İstanbul Bafra – Küçükçekmece İdmanyurdu (Bayrampaşa Bld.)
14.00 Bağlarbaşı – Irmak (Selimiye)
14.30 Feriköy – Atlas (Feriköy)
14.30 Cevizli Anadolu – Kaynarca (Bulvar)
15.00 Sultanbeyli – Hasköy (Sultanbeyli Bld.)
16.00 İstanbul Bulancak – Beykoz 1908 (Mahmutbey)


6. Grup
14.00 Çantaköy – Şirintepe (Silivri Ortaköy)
14.30 İstanbul Kayaşehir – İstanbul Mesudiye (Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Denizköşkler – Okspor (Avcılar Atatürk)
14.30 İstanbul Sinop – Kartalgücü (İFA)
14.30 Mecidiyeköy – Yıldırımbosna (Yahya Kemal) oynanmayacak
–** Küçükköyspor 3-0 h Barbarosspor

15.00 Küçükköy – Çantaköy (İBB Esenler) – (16 Ocak 2018) Erteleme maçı seyircisiz

8. Grup
14.30 Çıksalın – Osmaniye İstiklal (Beyoğlu)
14.30 Kocasinan – Sekbanlar (İBB Şenlikköy)
14.30 Kadırga- Kanarya (Namık Sevik)
14.30 İstinye – İstanbul Ağrı (Çayırbaşı)
**-** Yıldıztabyaspor 0-3 h Çamlıcaspor

13 Ocak 2019 Pazar
1. Grup
12.30 Ortaköy – Maltepe Yıldız (Beyoğlu)
14.30 Çeliktepe – Çakmak (Seyrantepe)
14.30 Ayazağa – Büyükçekmece Bld. (Zara Ekinli)
14.30 Çekmeköy Bld. Alemdağ – Paşabahçe (Alemdağ)
14.30 Bulvar – Tuna (Bulvar)
14.30 Ataşehir Çamoluk – Beylikdüzü (Başıbüyük)

3. Grup
12.00 Rami – Gazi Mahallesi (Rami)
12.30 İstanbul Sahil – Mahmutbey (Bulvar)
14.30 İstanbul Güngören – İstanbul Siirtgücü (Mimar Yahya Baş)
14.30 Pazariçi Köprülü – Sütlüce (Yıldıztabya)
15.00 Kuştepe – Yeniköy (Feriköy)
**-** Kağıthanespor 3-0 h Üsküdar Anadolu


5. Grup
14.30 Albayrak – Merkezefendi (Albayrak Çim)
14.30 Avcılar Belediyespor – Arnavutköy Bld. (Avcılar Atatürk)
14.30 Levent – Davutpaşa (İsmet İnönü)
14.30 İFA – Dolayoba (İFA)
14.30 Soğuksu – Karabekir (Paşabahçe)
**-** Başakşehir 3-0 h Reşitpaşaspor

7. Grup
14.30 Piyalepaşa – Kartaltepe (Beyoğlu)
14.30 Şafak – İstanbul Türk Telekom (Rami)
14.30 1453 Fatih Gençlik – Bakırköyspor (Mimarsinan)
16.00 Kurtköy – Kavacık (Çamlık)
**-** Hamidiye Gençlik 3-0 h Silivri Alibey


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!