DOLAR 9,3165
EURO 10,8623
ALTIN 533,65
BIST 1.432
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Çok Bulutlu
İstanbul
17°C
Çok Bulutlu
Çar 18°C
Per 17°C
Cum 18°C
Cts 19°C

Süper Amatör Lig 19 Kasım Cumartesi canlı maç skorları

19.11.2016
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 10. hafta maçları bugün başlıyor.  1, 3, 5, 7 ve 9.  Grup takımlarının oynayacağı maçların skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.

Not: Maçların tamamlanmasının ardından puan durumları hemen eklenecektir.

19 Kasım 2016 Cumartesi maç programı

1. Grup
15.00 Kulaksız Okspor 4-2 Esentepe Adıyamanspor (Beyoğlu)
15.00 Mustafakemalpaşaspor 0-1 Topçularspor (Firuzköy)
15.00 Irmakspor 4-2 Nişantaşıspor (Merkezefendi)
15.00 Davutpaşaspor 2-1 Kartal Belediyespor (Namık Sevik)
–.– Kancılaspor 3-0 İstinyespor (Hükmen)
–.– Yücespor (BAY)
1gr

 

3. Grup
13.00 Galata 1-3 Kadırga (Beyoğlu)
13.00 Kuştepe 0-0 Gazi Mahallesispor (Yahya Kemal)
13.00 Merkezefendispor 2-2 Kuruçeşmespor (Merkezefendi)
15.00 Kestanelikspor 1-1 Paşabahçe (İzzettin)
15.00 Yeşilpınarspor 0-0 GOP Yeniköyspor (Alibeyköy)
3gr

 

5. Grup
13.00 Tuzla Şifaspor 2-1 Yahya Kemalspor (Tuzla Bld.) – Seyircisiz
15.00 Kocasinanspor 3-1 Bağcılar Güneşlispor (Kocasinan)
15.00 Çayırbaşıspor 3-2 Alibeyköy Parsellerspor (Çayırbaşı)
15.00 Mecidiyeköyspor 1-2 Kaynarcaspor (Seyrantepe)
15.00 Osmaniye İstiklalspor 0-2 Beylikdüzüspor (Bakırköy 1 No’lu) – Seyircisiz
5gr





7. Grup
11.00 Sütlücespor 0-2 Ortaköyspor (Beyoğlu)
15.00 Kurtköyspor 2-0 Albayrakspor (Kurtköy)
15.00 Yıldırımbosnaspor 3-0 Ramispor (Bayrampaşa Belediye)
15.00 Çatalca İhsaniyespor 1-0 Yeldeğirmenispor (İhsaniye)
15.00 Yenibosnaspor 3-2 Soğuksuspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
7gr

 

9. Grup
14.00 Karabekirspor 3-1 Pazariçi Köprülüspor (Çakmak)
15.00 Ayazağaspor 1-4 Hasköyspor (Ayazağa)
15.00 Başakşehir Kartalspor 5-0 Esenler Tokatspor (Cebeci) (44. dakikada sakatlıklardan dolayı Esenler Tokatspor 6 kişi kaldı ve maç yarıda kaldı.)
15.00 İkitellispor 2-2 Çeliktepespor (Halkalı Etap)
15.00 Anadolu Hisarıspor 0-3 İstanbul Malatyaspor (Paşabahçe)
9gr

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!