DOLAR 13,5734
EURO 15,2839
ALTIN 794,92
BIST 1.951,17
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Az Bulutlu
İstanbul
5°C
Az Bulutlu
Per 7°C
Cum 6°C
Cts 6°C
Paz 8°C

Süper Amatör Lig 19 Ocak 2020 Pazar Canlı Maç Skorları

19.01.2020
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 17. Hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecektir.


19 Ocak 2020 Pazar Maç Programı

1. Grup
11:00 Bakırköyspor 1-2 Yeşil Esenyurt (Bakırköy 1 No’lu)
12:30 Kartal 1-2 Çıksalın (Kubilay Köse)
14:30 Bayrampaşa Tuna 1-0 Kavacıkspor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Dolayoba 7-4 Söğütlüçeşme (Dolayoba)
–.– Bağlarbaşıspor 3-0 h Fatih 1453 Spor
–.– Karadolapspor 0-3 h İstinyespor

3. Grup
14:00 Selimiyespor 2-2 Büyükçekmece Mimaroba (Selimiye)
14:30 Cevizli Anadolu 2-1 Batı Trakya Türkleri (Kartal 75.Yıl)
14:30 İstanbul Güngörenspor 2-2 Kuştepespor (Mimar Yahya Baş)
14:30 İstanbul Sinopspor 4-0 Beykoz Çavuşbaşı (Yeşilova Kemal Aktaş)
14:30 Gaziosmanpaşa 0-0 Büyükçekmece Belediyespor (Zara Ekinli)
16:30 Yücespor 2-3 Çapaspor (İBB Şenlikköy)




5. Grup
12:00 Tunusbağı 1-4 İstanbul Bafraspor (Selimiye)
14:30 Ortaçeşme 2-2 İstanbul Bayburtspor (Ortaçeşme)
14:30 Kestanelik 0-3 h Feriköy (İzzettin) (Kestanelikspor sahaya çıkmadı)
14:30 İstanbul Kayaşehirspor 3-1 Yenibosnaspor (Şehit Erdem Özçelik)
15:00 Yedikule 2-0 Albayrak (Namık Sevik)
–.– İstanbul Bulancakspor 3-0 h Küçükçekmece

7. Grup
12:30 Kulaksız Okspor 2-1 Soğuksuspor (Beyoğlu)
14:00 Kağıthane 2-2 Çamlıcaspor (Kağıthane Hasbahçe)
14:30 Muratbey 0-2 Küçükçekmece İY (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Irmakspor 7-0 Balatspor (Merkezefendi)
14:30 Şafakspor 0-1 Dudulluspor (Rami)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!