Dolar 33,0413
Euro 35,9402
Altın 2.546,09
BİST 11.156,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Cts 33°C
Paz 34°C
Pts 31°C
Sal 31°C

Süper Amatör Lig 2. Hafta bülteni açıklandı

A+
A-
08.09.2015

Süper Amatör Lig’de 2. Hafta karşılaşmaları Cumartesi ve Pazar günü oynanacak. Karşılaşmaların programı haberimizin devamında yer almaktadır.

12 Eylül 2015 Cumartesi programı

2. Grup 
15.00 Altınova-Ortaçeşme (Bakırköy Bld.1 Nolu)
16.00 Şile Yıldız-Nişantaşı (Şile)
17.00 İstanbul Kastamonu-Esenler (Vefa)
17.00 Çayırbaşı-Çeliktepe (Çayırbaşı)
17.00 Öz Trabzonlular-Bakırköy (Merkezefendi)

4. Grup 
17.00 Gürpınar-Irmakspor (Gürpınar)
17.00 İstanbul Sinop- Alibeyköy (Küçükçekmece Metin Oktay)
17.00 İstanbulspor Kulübü-Albayrak (Yeşilova Kemal Aktaş)
17.00 İstanbul Bayburt-Osmaniye İstiklal (Mehdi Sancak)
17.00 Kavacık-Poligon Fethiye (Ortaçeşme)
17.00 Kartal Belediyespor-Beyoğlu Yeniçarşı (Bulvar)

6. Grup
15.00 İstanbul Gümüşhane-Beykoz 1908 A.Ş. (Mehdi Sancak)
17.00 Kocasinan-Kaynarca (Kocasinan)
17.00 Kocamustafapaşa-Şafak 76 (Namık Sevik)
17.00 Küçükköy-Batı Trakya (Küçükköy)
17.00 Selimiye-Çıksalın (Selimiye)
17.00 Modafen-Şafakspor (Alemdağ)

8. Grup 
17.00 Beylikdüzü-Yeniköy (Beylikdüzü)
17.00 Yeşilköy-Topkapı (Bakırköy Bld.1 Nolu Saha)
17.00 Selvispor-Ömerli Köyü (ZB Hasan Doğan)
17.00 Zara Ekinli-Feriköy (Zara Ekinli)
17.00 Kağıthane-Yenibosna (Hasbahçe)
17.00 İzzettin-Galata (İzzettin)

13 Eylül 2015 Pazar programı

1. Grup 
15.00 Güngören-Erokspor (Bakırköy Bld.1 Nolu)
17.00 Ortaköy-Pazariçi Köprülü (Çilekli)
17.00 Çubuklu-Çeliktepe Ümit (Paşabahçe)
17.00 Merkezefendi-Sultanbeyli (Merkezefendi)
17.00 Dolayobaspor-Davutpaşaspor (Dolayoba)

3. Grup
17.00 Yücespor-Nurtepe (Bakırköy Bld.1 Nolu)
17.00 Vardar-Kurtköy (Namık Sevik)
17.00 Altıntepsi Makel-Ataşehir Çamoluk (Bayrampaşa Bld.)
17.00 Öz Alibeyköy –Yeşilova Esnaf (Alibeyköy)
17.00 Bağlarbaşı-Ayazağa (Yenisahra)
17.00 Bağcılar-Esenyurt İncirtepe (Firuzköy)

5. Grup 
15.00 Soğuksuspor-Kadırga (Paşabahçe)
17.00 Silivri Alibey-Avcılar Belediyespor (Silivri)
17.00 Bahçelievler Gümüşhane-Hasköy (Kocasinan)
17.00 Damlaspor-Yeşilpınar (ZB Hasan Doğan)
17.00 Kuştepe-Pendikgücü (Nurtepe)
17.00 Karabekirspor-Gülsuyu (Çakmak)

7. Grup 
15.00 Günyamaç-Selimpaşa (Seyrantepe)
17.00 Okspor-Esentepe Adıyaman (Beyoğlu)
17.00 Mecidiyeköy-Allibeyköy Parseller (Seyrantepe)
17.00 Kartal Bulvar-İstinye (Bulvar)
17.00 Dudullu-Çekmeköy (Dudullu)
17.00 Kestanelik-Zeytinburnu (İzzettin)

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!