Dolar 32,9485
Euro 35,3362
Altın 2.455,23
BİST 10.679,98
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Açık
İstanbul
28°C
Açık
Çar 28°C
Per 28°C
Cum 28°C
Cts 28°C

Süper Amatör Lig 2. Hafta Bülteni

A+
A-
12.09.2018

İstanbul Süper Amatör Lig’de 2. Hafta maç programı belli oldu. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları maçlarını 15 Eylül Cumartesi, 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları ise 16 Eylül Pazar günü oynayacak.

15 Eylül 2018 Cumartesi Maç Programı

2. Grup
15.00 Dikilitaşspor – Bayrampaşa Altıntepsispor (BJK Fulya)
16.00 Nişantaşıspor – Araphanspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16.00 Kestanelikspor – İstanbul Siirtspor (İzzettin)
16.00 Yenibosnaspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (İBB Şenlikköy)
16.00 Yahya Kemalspor – Batı Trakyaspor (Yahya Kemal)
16.00 Gümüşsuyuspor – Muratbeyspor (Ortaçeşme)

4. Grup
16.00 İstanbul Bulancak – İstanbul Bafra (İSTOÇ)
16.00 Hasköyspor – Küçükçekmece İY (Beyoğlu)
16.00 Irmakspor – Kaynarcaspor (Merkezefendi)
16.00 Atlasspor – Beykoz 1908 (Asım Kara)
16.00 Bağlarbaşıspor – Feriköyspor (Selimiye)
16.00 Sultanbeylispor – Cevizli Anadoluspor (Sultanbeyli 75. Yıl)

6. Grup
14.00 Barbarosspor – Şirintepespor (Selimiye)
16.00 Yıldırımbosna – Okspor (İBB Bayrampaşa)
16.00 İstanbul Sinopspor – Çantaköyspor (İFA)
16.00 Küçükköyspor – Denizköşklerspor (Küçükköy)
16.00 Mecidiyeköyspor – İstanbul Kayaşehirspor (Beşiktaş Bld. İsmet İnönü)
16.00 İstanbul Mesudiyespor – Kartalgücüspor (Yenisahra Suni)

8. Grup
14.00 Çıksalınspor – Tuzla Şifaspor (Beyoğlu)
16.00 Osmaniye İstiklalspor – Çamlıcaspor (Bakırköy 1 Nolu)
16.00 İstinyespor – Yıldıztabyaspor (Seyrantepe)
16.00 Kocasinanspor – Kadorgaspor (K. Metin Oktay)
16.00 İstanbul Ağrıspor – Kanaryaspor (Kaynarca)


16 Eylül 2018 Pazar Maç Programı

1. Grup
16.00 Büyükçekmece Belediyespor – Maltepe Yıldızspor (Büyükçekmece)
16.00 İstanbul Beylikdüzüspor – Çakmakspor (Kavaklı Hasan Doğan)
16.00 Ayazağaspor – Çeliktepespor (Ayazağa Atatürk)
16.00 Bulvarspor – Ortaköyspor (Kubilay Köse)
16.00 Ataşehir Çamolukspor – Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor (Başıbüyük)
16.00 Paşabahçespor – Tunaspor (Paşabahçe)

3. Grup
14.00 Sütlücespor – Gazi Mahallesispor (Beyoğlu)
14.00 İstanbul Sahilspor – Ramispor (Kubilay Köse)
16.00 İstanbul Siirtgücüspor – Üsküdar Anadoluspor (Esenyurt Belediye)
16.00 İstanbul Güngörenspor – Kuştepespor (Yahya Baş)
16.00 Yeniköyspor – Mahmutbeyspor (Çayırbaşı)
16.00 Pazariçi Köprülüspor – Kağıthnespor (Yıldıztabya)

5. Grup
12.30 Dolayobaspor – Merkezefendispor (Dolayoba)
16.00 Leventspor – Albayrakspor (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
16.00 İFA – Avcılar Belediyespor (İFA)
16.00 Soğuksuspor – Başakşehirspor (Seyrantepe)
16.00 Davutpaşaspor – Reşitpaşaspor (Namık Sevik)
16.00 Arnavutköy Belediyespor – Karabekirspor (Bolluca)

7.Grup
14.00 Türk Telekomspor – Silivri Alibeyspor (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)
16.00 Kartaltepespor – Bakırköyspor (Bayrampaşa Belediye)
16.00 Piyalepaşaspor – Dudulluspor (Beyoğlu)
16.00 Şafakspor – 1453 Fatih (Rami)
16.00 Kurtköyspor – Hamidiyespor (Pendik Çamlık)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!